1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
مشروح خبر


آموزش فاصله گذاری اجتماعی در نانوایی ها
آموزش رعایت فاصله گذاری اجتماعی در نانوایی های منطقه15 با مشارکت شهروندان داوطلب آغاز شد.
آموزش فاصله گذاری اجتماعی در نانوایی ها
1399/2/29 10:30:0|print

به گزارش شهرنوشت، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، اکبر مختاری معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت: این 15 شهروند داوطلب پس از گذراندن دوره آموزشی براساس تقسیم بندی محله ها و نانوایی های سطح منطقه از ابتدای هفته کار خود را آغاز کردند.

او با اشاره به اینکه این طرح با همکاری اداره آموزش های شهروندی شهرداری تهران و اداره سلامت منطقه برگزار می شود، افزود: آموزش رفتارهای مناسب به منظورخودمراقبتی و جلوگیری از انتقال ویروس، عملیاتی شدن فاصله گذاری اجتماعی به شکل صحیح و کمک به قطع زنجیره ویروس با کاهش تماس یا ترددهای ناگزیر مانند خرید اقلام غذایی نظیر نان از جمله اهداف این طرح است.

مختاری افزود: این طرح به مدت یک هفته تا 2 خرداد ادامه دارد و تسهیلگران مواردی همچون رعایت بهداشت در فضای نانوایی، عدم دریافت وجه نقد، نحوه صحیح استفاده از کارتخوان، دریافت نان و رعایت فاصله حداقلی 2 متر را به نانوایان و مراجعین نانوایی آموزش می دهند.
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه در پایان یادآور شد؛ اقلام آموزشی نظیر پوستر و استکیر به منظور نصب در نانوایی ها با موضوع رعایت فاصله گذاری اجتماعی نیز میان این اصناف توزیع می شود.
!-- Tmicto -->