1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
مشروح خبر


احداث پهلوگاه اتوبوس پايانه شمشيري - انديشه
معاون حمل و نقل ترافیک منطقه۹ از احداث پهلوگاه اتوبوس در مبداء خط پايانه شمشيري- شهر انديشه در خيابان قزوين با هدف تسهیل در دسترسی ایمنی شهروندان به اتوبوس های خط مذکور خبر داد.
احداث پهلوگاه اتوبوس پايانه شمشيري - انديشه
1399/2/29 10:3:0|print

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۹، فرزاد فرهادیان با اعلام این خبر گفت: محدوده سه راه آذری یکی از نقاط مهم تبادل سفر در شهر تهران و شهرک های اقماری می باشد که در طول سنوات پیشین به صورت غیرکارشناسی ایستگاه مبداء خط پایانه شمشیری – شهر اندیشه در خیابان شاهپروری در محله امامزاده عبدالله(ع) استقرار یافته بود.

او بیان داشت: روزانه مسافران زیادی برای استفاده از این ایستگاه مسافت زیادی را از سه راه آذری تا خیابان شبیری طی می کردند که این امر موجبات نارضایتی مسافران و همچنین ساکنان حریم ایستگاه را فراهم کرده بود.

فرهادیان تاکید کرد: با توجه به درخواست های شهروندان و در راستای ایجاد تسهیلات لازم برای ترغیب آنها به استفاده از حمل و نقل عمومی، معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه۹ با هماهنگی پلیس راهور نسبت به جانمایی و احداث پهلوگاهی به مساحت۱۰۰ مترمربع در خیابان قزوین، روبروی ساختمان شعبه شماره ۶تامین اجتماعی برای استفاده ایمن شهروندان از اتوبوس های خط شمشيري - شهر انديشه اقدام کرده است.
!-- Tmicto -->