1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
مشروح خبر


برگزاري مراسم تكريم و معارفه فرمانده يگان حفاظت منطقه ١٩

 مراسم تكريم و معارفه فرمانده يگان حفاظت منطقه ١٩ با حضور فرمانده يگان حفاظت شهرداري تهران ، شهردار و مديران شهري منطقه برگزار شد.

برگزاري مراسم تكريم و معارفه فرمانده يگان حفاظت منطقه ١٩
1399/2/28 15:26:0|print

به گزارش شهر نوشت و به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه ١٩، در اين نشست سردار كريم بيات فرمانده يگان حفاظت شهرداري تهران ضمن قدرداني از توجه شهردار منطقه به مجموعه يگان حفاظت و تعامل خوب ايشان با ناجا، بحث جابجايي در نيروهاي مسلح را امري بديهي و ضروري دانست.

او تاكيد كرد: فرماندهان يگان حفاظت مناطق بايد با هماهنگي شهرداران تعيين و معرفي شوند چراكه ضرورت دارد فرمانده يگان در راستاي پيشبرد اهداف سازمان با تدابير شهردار هماهنگ باشد.
اين مسئول با تقدير از خدمات و سوابق شايسته سرهنگ مرادي فرمانده سابق يگان حفاظت منطقه، سرهنگ حيدري را به عنوان فرمانده جديد يگان حفاظت معرفي كرد.
در اين جلسه علي توكلي شهردار منطقه نيز از توجه و نگاه ويژه سردار بيات به اين منطقه تشكر و از خدمات ارزنده سرهنگ مرادي تقدير كرد.
او به تشريح بخشي از زحمات و پيگيري هاي يگان حفاظت منطقه پرداخت و بيان كرد: بحث جمع آوري بازار احساني با همكاري نيروهاي يگان حفاظت منطقه به نتيجه مطلوب رسيد.
ضمن اينكه وجود بوستان ولايت و بحث تامين امنيت آن، ساخت و سازهاي غيرمجاز و نيز محدوده آسيب پذير خلازيل زحمات نيروهاي يگان حفاظت را در اين منطقه مضاعف كرده است.

او ابراز اميدواري كرد سرهنگ حيدري نيز در عرصه خدمت رساني به مردم شريف و ولايت مدار منطقه به خوبي درخشيده و منشا خير و اثر باشد.

در پايان جلسه ضمن تقديم لوح تقدير به سرهنگ حيدري توسط فرمانده يگان حفاظت شهرداري تهران و شهردار منطقه، حكم انتصاب سرهنگ حيدري به عنوان فرمانده جديد يگان حفاظت منطقه به او اهدا شد.
!-- Tmicto -->