1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
مشروح خبر

شهردار منطقه یک در ششمين جلسه ستاد مقابله با ویروس كرونا:
مکان های عمومی با دقت و توجه بیشتری ضدعفونی و گند زدایی شود
مکان های عمومی و پر تردد شمال تهران با توجه به بازگشایی بوستان ها با دقت و توجه بیشتری پاکسازی، ضدعفونی و گند زدایی شود.
  مکان های عمومی با دقت و توجه بیشتری ضدعفونی و گند زدایی شود
1399/2/28 15:19:0|print

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومي شهرداری منطقه یک سید حمید موسوی شهردار این منطقه در ششمين جلسه ستاد مقابله با ویروس كرونا که با هدف پیگیری مصوبات و بررسی مجموعه اقدامات صورت گرفته در این حوزه با حضور معاونین،شهرداران نواحی ده گانه و مدیران عضو این ستاد از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد با بیان مطلب فوق اظهار داشت: مکان های عمومی به ویژه ايستگاه هاي مترو،اتوبوس ، تاكسي، اسکان های کارگری و بوستان ها که به دلیل بازگشایی مورد توجه بيشتر مردم قرار گرفته است نیازمند دقت و توجه ویژه است و باید پاكيزگي و بهداشت محيط مد نظر قرار بگيريد و مخازن زباله روزي دوبار تخليه و ضدعفوني شوند.

شهردار منطقه یک گفت: در ايام ماه مبارك رمضان ، كمك ها و فعاليت اعضا،تبليغات محيطي،شعائر اسلامي مبتني بر آموزه هاي ديني اجرا شود و اداره زيبا سازي در تبليغات توجه به شعائر،آيات و رحمت و مغفرت و ادعيه مناسب را ،در شان یک  كشور إسلامي و ماه مبارك رمضان انجام دهد.
موسوی افزود: فعاليت كارگروه های عضو ستاد مقابله با كرونای منطقه باید مطابق با ستاد ملي كرونای كشور باشد و همانطور که  مدیریت و کنترل ویروس کرونا با مشارکت‌ و همدلی مردم، ما را از دیگر کشورها متمایز کرد ، معاونت اجتماعي و فرهنگي منطقه همچنان از مشاركت گروه هاي مذهبي و طلاب داوطلب با گروه هاي هنري كه در بيمارستانها برنامه اجرا مي كنند استقبال و استفاده كند.

او كنترل و نظارت مستمر كارگاه هاي ساختماني تو سط ادارات شهرسازي نواحي و رعايت پروتكل هاي بهداشتي را مورد تاکید قرار داد و از شهرداران نواحي خواست تمهيدات ويژه در خصوص پاکسازی و لایروبی انهار،كانالها و جويهاي آب و جلوگیری از ورود  فاضلاب ها به انهار را انجام دهند .


!-- Tmicto -->