1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
مشروح خبر

رییس شورای شهر تهران:
کمک به شهروندان نباید به شخصیت آنها آسیب برساند

 ارائه کمک به همنوعان و هموطنان، اقدامی مفید وق ابل ارزش است اما باید مراقبت کرد که این ارائه این کمک‌ها، منجر به قدرناشناسی نسبت به مردم و هتک شأن و احترام آنها نشود.

کمک به شهروندان نباید به شخصیت آنها آسیب برساند
1399/2/28 11:46:0|print

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، محسن هاشمی، رییس شورای شهر تهران در جریان دویست و چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر با بیان اینکه قدر به معنای اندازه و حق هر موجودی است و شب قدر به معنای شناختن خود و دانستن قدر عمر و فرصتها و بازگشت به سوی خدا به معنای حق مطلق است، گفت: یکی از بالاترین حقوق و با ارزش ترین قدرها در پیشگاه خداوند را حق مردم و قدر مردم است و اینکه ما به عنوان انسان و مسئول قدر دیگران را بدانیم و حقوق آنها را ادا کنیم.


او تاکید کرد: در شرایط فعلی که مشکلات معیشتی بخشی از جامعه ما را دچار اختلال در زندگی روزمره کرده است، ارائه کمک به همنوعان وهموطنان، اقدامی مفید وقابل ارزش است اما باید مراقبت کرد که این ارائه این کمک‌ها، منجر به قدرناشناسی نسبت به مردم و هتک شأن واحترام آنها نشود.

رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه نباید به شخصیت و شأن و کرامت انسانی، افرادی که مورد کمک قرار می‌گیرند، آسیب برسد، عنوان کرد: این موضوع نقض غرض است و بیش از کمک کردن به معیشت آنها، معنویت وشخصیت آنها ضربه می‌خورد، سازمان خدمات اجتماعی و دستگاه‌های وابسته به مدیریت شهری که در حوزه کمک‌ها فعالند باید به بعد توجه ویژه ای داشته باشند.
!-- Tmicto -->