1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
مشروح خبر

پیشنهاد سه جانبه ترافیکی تصویب شد
اجرای بسته ترافیکی تهران در انتظار استاندار

شهرنوشت: بسته ترافیکی در شورای شهر تهران به تصویب رسید و زمان اجرای آن را استاندار تهران اعلام خواهد کرد.

اجرای بسته ترافیکی تهران در انتظار استاندار
1399/2/28 11:2:0|print

 به گزارش خبرنگار شهرنوشت، محمد علیخانی، رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در حاشیه دویست و چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر تهران  به بسته ترافیکی که از سوی شورا به ستاد ملی کرونا پیشنهاد شده اشاره کرد و گفت: این پیشنهادات در شورای ترافیک مورد بررسی قرار گرفت و مورد توافق سه جانبه شورای شهر، معاونت ترافیک و پلیس راهور بود.بسته ترافیکی در شورای ترافیک تهران به تصویب رسیده و زمان اجرای آن را استاندار تهران اعلام خواهد کرد.

 او با تاکید بر اینکه مشکلات ترافیکی که در حال حاضر ایجاد شده مانند راه بندان های شدید، پارک های غیرمجاز به ویژه در محدوده های مرکزی شهر باید ساماندهی شود، اضافه کرد: در این بسته ترافیکی به جز رعایت فاصله اجتماعی در مترو و اتوبوس، مراکز تجاری، ادارات و .... مورد توجه قرار گرفته اند و ورود تاکسی های اینترنتی، آژانس ها و سرویس ادارات و مدارس به محدوده طرح ترافیک رایگان است.

 علیخانی تاکید کرد که هم اکنون ناوگان حمل و نقل عمومی با یک پنجم ظرفیت خود فعالیت می کند و در حالی که در روزهای غیرکرونایی پنج میلیون مسافر داشت، در حال حاضر به یک میلیون مسافر خدمات رسانی می کند.

خبرنگار : الهه خانی

!-- Tmicto -->