1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
مشروح خبر

بازدید شهردار از بیمارستان۲۵۰ تختخوابي یافت آباد
شهردار تهران یک مجموعه ورزشی در منطقه ۱۸ را افتتاح کرد
شهردار تهران عصر شنبه-۲۷ اردیبهشت- در منطقه ۱۸ یک ورزشگاه افتتاح و از چند طرح هم بازدید کرد. 
شهردار تهران یک مجموعه ورزشی در منطقه ۱۸ را افتتاح کرد
1399/2/27 22:52:0|print

به گزارش شهرنوشت پیروز حناچی، شهردار تهران ابتدا به مسجد امام هادی(ع) در شهرک ولیعصر رفت و آنجا از بسته های کمک مومنانه که توسط خیرین مسجد امام هادی تهیه شده بود تا به خانواده های کم برخوردار اختصاص یابد بازدید کرد. در این طرح دو هزار سبد ارزاق توسط شهرداری منطقه ۱۸و ۱۶ هزار سبد ارزاق توسط خیرین تهیه شد . همچنین بر اساس فعالیت های این مسجد ۵۰ هزار غذای گرم توسط خیرین و سازمان های خیریه تهیه و در میان نیازمندان توزیع می شود. 
پس از آن شهردار تهران از پروژه بیمارستان ۲۶۰ تخت خوابی کودکان حکیم در یافت آباد بازدید کرد در کنار این بیمارستان در حال ساخت یک بیمارستان برای بیماران عمومی با ظرفیت ۳۳۰ تخت هم ساخته خواهد شد و وزارت بهداشت تصمیم دارد در کنار این دو بیمارستان یک دانشگاه علوم پزشکی با ظرفیت سه هزار دانشجو بسازد و نیز یک پارک علم و فناوری هم برای فعالیت شرکت های دانش بنیان ساخته خواهد شد. 
مساحتی که برای این مجموعه پزشکی و علمی در نظر گرفته شده است ۳۷هزار متر مربع است و عملیات اجرایی آن از فروردین ۱۳۹۸ آغاز شده است. 
شهردار تهران در ادامه مجموعه ورزشی شهید دستگردی را نیز افتتاح کرد این مجموعه در چهار طبقه ساخته شده و هفت سالن ورزشی برای ورزشهای رزمی، پرورش اندام، شطرنج، تنیس روی میز و یک سالن هم برای ورزشهای والیبال، بسکتبال و فوتسال در نظر گرفته شده است. برای ساخت این ورزشگاه ۱۵ میلیارد تومان و برای تجهیز این مجموعه دو میلیارد تومان هزینه شده است.
!-- Tmicto -->