1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
مشروح خبر

با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا
31 اردیبهشت ماه مهلت پرداخت عوارض کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند سال98
آخرین مهلت پرداخت عوارض کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند مسکونی و غیر مسکونی سال1398 بر اساس مصوبه بیستم اسفندماه 98 شورای اسلامی شهر تهران،  تا پایان اردیبهشت ماه سالجاری است و غیر قابل تمدید است.
31 اردیبهشت ماه مهلت پرداخت عوارض کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند سال98
1399/2/24 13:49:0|print

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری،  وحید عرب مدیر کل تشخیص و وصول درآمد در خصوص استفاده از مزایای پرداخت  عوارض کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماندگفت: توصیه می شود شهروندان محترمی که تاکنون عوارض کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند ملک خود را نپرداخته اند، در فرصت یک هفته ای پیش رو نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

او گفت: با توجه به لایحه سال گذشته که به دلیل شیوع ویروس کرونا و حمایت از کسب و کارها و رفاه حال شهروندان تهرانی توسط شورای اسلامی شهر تهران تصویب شده بود، چنانچه شهروندان تا تاریخ 31 اردیبهشت ماه ، عوارض کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند ملک خودرا بپردازند، از جوایز خوش حسابی مقرر در مصوبه بهره مند می شوند و در صورتی که تا تاریخ فوق پرداختی صورت نگیرد ، عوارض و بهای خدمات موصوف بر اساس نرخ  سال1399 محاسبه می شود و مصوبه جدید نیز که هم اکنون در حال پیگیری است، صرفا جهت سال1399 قابل اعمال می باشد.

مدیر کل تشخیص و وصول درآمد یادآورشد، به منظور رعایت مسائل بهداشتی توصیه می گردد، شهروندان محترم از طریق یکی از روشهای پرداخت غیر حضوری ، عوارض و بهای خدمات ملک خود را پرداخت کنند که این روشها شامل درگاه اینترنتی  شهرداری تهران به آدرس www.tehran . ir ویا tax.tehran.ir ، سامانه تلفنی137 و  همچنین کد دستوری #137* می باشد.
!-- Tmicto -->