1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
مشروح خبر

با حضور عضو شورای اسلامی شهر تهران؛
بررسی اصلاحات طرح موضعی " کن"
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران ضمن حضور در جلسه بررسی اصلاحات طرح موضعی محله کن بر ضرورت ساماندهی محدوده های ناکارآمد و تبدیل باغات این محله به تفرجگاهی عمومی تأکید کرد.
بررسی اصلاحات طرح موضعی  کن
1399/2/24 10:22:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، جلسه بررسی اصلاحات نهایی و تعیین تکلیف «طرح موضعی محله کن» با حضور رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، شهردار منطقه ۵، نمایندگان شورایاری و معتمدین اهالی کن برگزار شد.

محمد سالاری، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران در این جلسه ضمن قدردانی از گزارش ارائه شده از سوی شرکت مهندسین مشاور نگین شهر در خصوص پیشنهادهای تدوین شده برای اصلاحات طرح موضعی محله کن، یادآور شد: شورای اسلامی شهر تهران برای ارتقاء کیفیت زندگی و زیست پذیرتر شدن محله کن در کنار سازمان نوسازی خواهد بود.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت تأمین خواسته ها و نظرات ساکنان محله با رویکرد تسهیل گری، ساماندهی محدوده های ناکارآمد و تأمین سرانه های خدماتی در محله کن از جمله خدمات تفرجگاهی، پذیرایی، فرهنگی و ... تأکید کرد.

به گفته سالاری طرح موضعی محله کن، یکی از تکالیف طرح تفصیلی شهر تهران است که با پیگیری های کمیسیون شهرسازی در شورای عالی شهرسازی و معماری به تصمیم گیری نهایی رسید و پس از ابلاغ آن، معاونت شهرسازی و معماری، موضوع تدقیق و اجرایی کردن ضوابط و نقشه های طرح تفصیلی مربوطه را با محوریت سازمان نوسازی به مشاور نگین شهر سپرد و طی چند ماه اخیر سعی شده مبتنی بر رویکرد توجه به حقوق عمومی شهر و مشارکت دهی کامل ذینفعان ارزیابی ها و سناریوهای متعددی بررسی و پیشنهاد شود.


!-- Tmicto -->