1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
مشروح خبر

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خبرداد :
مشکل بیمه رانندگان بازنشسته اتوبوسرانی پایتخت برطرف شد

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران که اواخر فروردین از برطرف شدن مشکل رانندگان اتوبوس در اردیبهشت خبر داده بود، گفت: حق بیمه 4 درصد مشاغل سخت و زیان آور رانندگان شرکت واحد به عنوان یکی از حقوق مسلم و بدیهی این عزیزان، پرداخت شد.

مشکل بیمه رانندگان بازنشسته اتوبوسرانی پایتخت برطرف شد
1399/2/23 11:3:0|print

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ مهندس محمود ترفع با اعلام اینکه بخش عمده ای از کارگران این شرکت در مشاغل سخت و زیان آور مشغول به کار هستند، افزود : مطابق قانون 4 درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور، باید هنگام بازنشستگی این عزیزان به ماخذ قانونی سازمان تامین اجتماعی واریز شود.

او با تاکید بر اینکه احکام بازنشستگی آن دسته از کارگران واجد شرایط که نامه پایان کار ایشان در نیمه دوم سال 98 از سازمان تامین اجتماعی وصول شد، 27 اسفند 98 صادر و حقوق ایشان واریز شده بود، گفت: با وجود کمبود منابع مالی، تمام تلاش خود را کردیم تا به قولمان مبنی بر واریز حق بیمه این عزیزان در اردیبهشت ماه عمل کنیم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی با تاکید بر اینکه اگر ورود و حمایت شهردار محترم تهران نبود، این مهم محقق نمی شد، خاطرنشان کرد: جا دارد از معاون محترم حمل و نقل و ترافیک و معاون محترم مالی و اقتصاد شهری که تمام تلاش خود را به این منظور به کار گرفتند، قدرانی کنم.

گفتنی است، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی سی ام فروردین اعلام کرده بود، با واریز 4 درصد حق بیمه مشاغلِ سخت و زیان آور رانندگان بازنشسته اتوبوسرانی پایتخت در اردیبهشت ماه، مشکل این عزیزان برطرف می شود.


!-- Tmicto -->