1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
مشروح خبر

شهرداری لایحه سازمان‌ گردشگری را تهیه و به شورا تحویل دهد
پیشنهاد کسب درآمد از گورگردی
یکی از حوزه‌های گردشگری در دنیا گورگردی است، در سایر نقاط جهان مشاهیر و بزرگانی که دفن هستند را از این طریق به علاقه‌مندان معرفی و کسب درآمد می‌کنند.
پیشنهاد کسب درآمد از گورگردی
1399/2/23 10:39:0|print

 به گزارش خبرنگار شهرنوشت حسن خلیل‌آبادی، رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در جریان دویست و سیزدهمین جلسه شورای شهر تهران به پنجاهمین سالگرد تاسیس سازمان بهشت زهرا(س) اشاره کرد و گفت: بهشت زهرا همچون ابن بابویه و امامزاده عبدالله به یک آرامستان تاریخی تبدیل شده که می‌تواند در حوزه گردشگری فعالیت کند.

 

او با بیان اینکه شهرداری باید لایحه سازمان‌ گردشگری را هر چه سریعتر تهیه و به صحن ارائه کند، افزود: در تهران مراکز زیادی وجود دارد که باید تحت نظر یک سازمان برای پایتخت آورده داشته باشد و به خدمات شهرداری تهران بیافزاید.

 

 رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه یکی از حوزه‌های گردشگری در دنیا گورگردی است، عنوان کرد: در سایر نقاط جهان مشاهیر و بزرگانی که دفن هستند را از این طریق به علاقه‌مندان معرفی و کسب درآمد می‌کنند.ما  می توانیم از این طریق به خدمات شهرداری تهران بیافزاییم و درآمد پایدار ایجاد کنیم.


خبرنگار: الهه خانی

!-- Tmicto -->