1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
مشروح خبر

سراهای محلات دقیق ترین منبع آماری در مقیاس محلی اند
شهردار تهران: بانک اطلاعاتی افراد کم برخوردار را تشکیل می دهیم

سراهای محلات با توجه به دستیابی به آمار شهروندان یکی از مهمترین منابع اطلاعاتی در مقیاس محلی اند از همین رو شهرداری با هدف توزیع عادلانه اقلام به افراد کم برخوردار بانک اطلاعاتی را با تکیه به این منبع تشکیل می دهد.

شهردار تهران: بانک اطلاعاتی افراد کم برخوردار را تشکیل می دهیم
1399/2/20 17:2:0|print

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، پیروز حناچی شهردار تهران عصر شنبه-20 اردیبهشت-در حاشیه بازدید از دومین مرحله توزیع بسته های معیشتی برای افراد کم برخوردار (کمک همدلانه) ، سرای محلات را دارای دقیق ترین آمارها در مقیاس محلی معرفی کرد و گفت: همکاران من تلاش می کنند یک بانک اطلاعاتی دقیق برای کمک های همدلانه ایجاد کنند تا در توزیع این اقلام عدالت برقرار باشد .

 

توزیع 100 هزار بسته 300 هزار تومانی میان افراد کم برخوردار

 در این مراسم سردار محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه تهران در جمع خبرنگاران گفت: مرحله دوم کمک همدلانه با توزیع 100 هزار بسته انجام خواهد شد؛ ارزش این بسته ها  که به کمک برخی نهادها مثل شهرداری، بسیج، بنیاد مستضعفان و کمیته امداد آماده شده است 300 هزار تومان است .

  او افزود: مرحله سوم کمک همدلانه هم در عید سعید فطر آماده خواهد شد. همین طور یک هزار جهیزیه هم در هزار مسجد به نمایش در می آید تا خیرین با کمک های خود تعداد این جهیزیه ها را به بیست هزار برسانند.

یزدی درباره این که آیا این کمک ها در طول سال ادامه خواهد داشت: ما در طول سال برنامه داشتیم که دو بار بسته معیشتی توزیع کنیم و این برنامه را ادامه خواهیم داد در ضمن برای اشتغال زایی و جهش تولید هم برنامه هایی داریم که به موقع درباره آنها اطلاع رسانی خواهیم کرد.

این کمک همدلانه (توزیع بسته های معیشتی برای نیازمندان)  با کمک خیرین و نهادهایی مانند شهرداری تهران، سپاه، بسیج، بنیاد مستضعفان و کمیته امداد آماده شده و از عصر شنبه-20 اردیبهشت- میان افراد کم برخوردار توزیع می شود.

 

 

!-- Tmicto -->