1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
مشروح خبر

به منظور تبادل تجربیات چین در مقابله با ویروس کرونا برگزار شد
جلسه مجازی پکن و خواهرخوانده ها

شهرنوشت : شهرداری پکن  با نمایندگان شهرهای خواهرخوانده این شهر جلسه ای مجازی با هدف تبادل تجربیات خود در مقابله با ویروس کرونا، چگونگی مدیریت بهداشت و درمان و همینطور کسب و کارهای اقتصادی و تجاری به منظور کنترل و مهار این  ویروس برگزار کرد که نماینده ایران آن زهیر صباغ پور، معاون بين‌الملل مرکز ارتباطات شهرداری تهران بود.

جلسه مجازی پکن و خواهرخوانده ها
1399/2/3 17:14:0|print

به گزارش شهرنوشت، مقامات پکن همبستگی بین المللی را قوی ترین سلاح برای مبارزه با COVID-19 عنوان کردند و از شهرهای خواهرخوانده خود خواستند تا تجارب خود را در اختیار یکدیگر قرار دهند.

شهرهای تهران، لندن، آمستردام، پاریس، سئول، برلین، بلگراد، آتن، بروکسل، بوداپست، مسکو، توکیو، ریو دو ژانیرو، برزیلیا و جاکارتا در این جلسه مجازی حضور داشتند.

حضور نماینده شهرداری تهران به عنوان خواهرخوانده پکن و یکی از کلانشهرهای مهم و دارای تجارب برتر در حوزه کنترل و درمان اپیدمی کروناویروس با هدف ارتقاء همکاری ها و تعاملات علمی و عملی دو کشور مورد استقبال میزبان قرار گرفت.

در این جلسه مجازی، مدیر مرکز بهداشت جهانی مبارزه با کرونا در پکن، رئیس بیمارستان دیتان پکن، معاون کمیسیون توسعه و اصلاحات شهرداری پکن، معاون کل امور بین الملل شهرداری پکن و رئیس بخش اورژانس بیماری های عفونی بیمارستان پکن، حضور داشتند و تجارب خود را در سه موضوع کنترل و پیشگیری، درمان و مدیریت کسب و کارها در زمان اپیدمی را تشریح کردند.

این جلسه فرصت مناسبی برای ارتقا همکاری ها و تعاملات دو کشور در زمینه روش های مهار بیماری کرونا و نیز زمینه سازی برای همکاری های عملی دو شهرداری پکن و تهران ایجاد کرد.

!-- Tmicto -->