2021/09/25 - شنبه 3 مهر 1400
2021/09/25 - شنبه 3 مهر 1400
مشروح خبر


شهرداری تهران رکن اساسی مراسم بزرگداشت امام راحل است

گروه خدمات شهری: دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره) با تقدیر از فعالیت های شهرداری تهران در برگزاری مراسم بزرگداشت امام راحل، اقدامات شهرداری را فراتر از انتظار دانست.

شهرداری تهران رکن اساسی مراسم بزرگداشت امام راحل است
1394/3/8 7:35:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از کمیته روابط عمومی ستاد بزرگداشت امام خمینی(ره) در شهرداری تهران، حجه الاسلام و المسلمين محمدعلی انصاری در جلسه هماهنگی کمیته های برگزاری مراسم بزرگداشت حضرت امام خمینی که ظهر امروز در جوار مرقد مطهر امام راحل برگزار شد، پس از استماع گزارش برنامه های شهرداری تهران برای بیست و ششمین مراسم بزرگداشت امام گفت: همانگونه که پیشتر هم گفته ام، انصافا شهرداری تهران در برگزاری این مراسم به عنوان یک رکن اساسی همکاری و انجام وظیفه کرده است.
وی ادامه داد: اقدامات شهرداری فراتر از انتظار ما بوده؛ گرچه از شهرداری تهران انتظاری جز این هم نمی رفت.
حجه الاسلام انصاری در ادامه با بیان اینکه حرم مطهر حضرت امام نیز پهنه ای از پهنه های شهر تهران است، افزود: شهرداری تهران با همه وجود و با علاقه ای که به امام و مردم دارد، کارهای خوب و شایسته ای انجام می دهد که انشاءالله خداوند بر توفیقات آنان بیفزاید.
دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی همچنین در این جلسه که به منظور انجام هماهنگی های لازم برای برگزاری بیست و ششمین مراسم بزرگداشت امام با حضور کلیه اعضای ستاد مرکزی اعم از سازمان ها، نهادها و مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد، بر ضرورت تسریع در اجرای تبلیغات محیطی شهرداری در سطح تهران به مناسبت نیمه شعبان و بزرگداشت امام خمینی و استفاده از واژه "بزرگداشت" به جای "ارتحال" تاکید کرد.
منصور باقرصاد، رییس ستاد بزرگداشت امام خمینی در شهرداری تهران در این جلسه به تفصیل به ارایه برنامه های شهرداری برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم بزرگداشت امام خمینی پرداخت.
همچنین سایر مسئولان و کمیته ها نیز به ارایه برنامه های خود برای مراسم بزرگداشت امام پرداختند.

!-- Tmicto -->