2021/09/25 - شنبه 3 مهر 1400
2021/09/25 - شنبه 3 مهر 1400
مشروح خبر


اتمام طرح مطالعات پیاده راه خیابان یافت آباد/طرح پس از رفع معارضان تاسیساتی اجرایی می شود
گروه عمران شهری: شهردار منطقه 17 تهران با بیان اینکه مطالعات پروژه پیاده راه خیابان یافت آباد به انجام رسیده است، گفت: این طرح پس از رفع معارضان تاسیساتی اجرایی می شود.
اتمام طرح مطالعات پیاده راه خیابان یافت آباد/طرح پس از رفع معارضان تاسیساتی اجرایی می شود
1393/11/4 9:20:0|print

بهروز محمدزاده در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت با اعلام این خبر اظهار داشت: عملیات اجرایی فاز نخست طرح پیاده راه خیابان یافت آباد حدفاصل خیابان شاندیز تا بزرگراه آیت الله سعیدی پس از رفع معارضان تاسیساتی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به خیابان یافت آباد که بورس مبلمان تهران است، تصریح کرد: خيابان يافت آباد يکي از معابر پرتردد منطقه 17 است که اگرچه عرض مناسبي هم دارد، با اين حال تردد خودروها و حضور نامنظم ماشين هاي بارگيري و تخليه اقلام چوبي ترافيک اين خيابان را چند برابر کرده است. اين موارد و البته تاثير بار کاذب ترافيکي اين خيابان بر ترافيک بزرگراه شهيد آيت الله سعيدي باعث شد اين طرح در دستور کار قرار بگیرد.

شهردار منطقه 17 با بیان اینکه هماهنگی لازم با اصناف این محور انجام شده است، اضافه کرد: سعی داریم بحث معارضان تاسیساتی را نیز حل کرده تا این پروژه به زودی اجرایی شود.

وی با بیان اینکه تاسیسات این محدوده باید زیرزمینی شود، تصریح کرد: ساماندهی خیابان یافت آباد که بورس مبل تهران است خواسته خود کسبه است و ما امیدواریم به زودی استارت کار زده شود .

!-- Tmicto -->