2021/09/25 - شنبه 3 مهر 1400
2021/09/25 - شنبه 3 مهر 1400
مشروح خبر


تست رایگان آلایندگی خودروها در هسته مرکزی تهران/اهدای جوایز به مراجعه کنندگان مراکز معاینه فنی

گروه حمل ونقل عمومی: مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران از اختصاص یک دستگاه ون سیار به منظور چکاپ رایگان آلایندگی خودروهای عبوری در هسته مرکزی شهر خبر داد .

تست رایگان آلایندگی خودروها در هسته مرکزی تهران/اهدای جوایز به مراجعه کنندگان  مراکز معاینه فنی
1393/10/27 10:58:0|print

ولی الله آذروش در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت با بیان اینکه معاینه فنی خودروها به عنوان محور پنجم برنامه جامع کاهش آلودگی هوا نقش 25 درصدی در کاهش آلایندگی های ناشی از خودرو دارد، گفت: در هفته هوای پاک تلاش می شود شهروندان را بیش از پیش به نقش معاینه فنی خودروها در کاهش آلدوگی هوا  آگاه کنیم. به همین منظور با اختصاص یک خودروی ون سیار معاینه فنی در مقابل ساختمان مرکزی شهرداری تهران، خودروهای فاقد برگه معاینه فنی تست آلایندگی رایگان خواهند شد .
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران تصریح کرد: همزمان با آغاز هفته هوای پاک-29 دی ماه لغایت 5 بهمن ماه- و به منظور تشویق و ترغیب شهروندان به انجام معاینه فنی علاوه بر اینکه تست معاینه فنی صورت می گیرد ، در مرکز معاینه فنی نیایش طی روزهای 29 و 30 دی ماه شست و شوی رایگان موتور خودروها را نیز انجام می شود.
به گفته آذروش در این هفته تمامی خودروهای مراجعه کننده به قید قرعه هدیه ویژه مرکز معاینه فنی را که تامین مصرف یکسال روغن موتور خودروست، دریافت می کنند .
وی در ادامه به نقش ایمنی خودروها اشاره کرد و گفت: شهروندان باید در نظر داشته باشند که با معاینه فنی مستمر علاوه بر کاهش آلایندگی های ناشی از خودرو، ایمنی خودروی خود را نیز تضمین خواهند کرد .!-- Tmicto -->