1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
در آینه رسانه ها
مشروح خبر


افزودن 2 پایگاه اورژانس به مراکز امدادرسانی منطقه 4
جانشین شهردار منطقه چهار در ستاد مدیریت بحران از جانمایی و احداث دو پایگاه اورژانس در این منطقه خبر داد و گفت:  با تکمیل و راه اندازی این دو پایگاه خدمات رسانی به شهروندان با سرعت بیشتری صورت خواهد گرفت.
افزودن 2 پایگاه اورژانس به مراکز امدادرسانی منطقه 4
1399/2/29 12:2:0|print

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران، محمد علی فیاض با اشاره به اهمیت نقش فوریت های پزشکی در سلامت شهروندان، گفت: به منظور  افزایش خدمات رسانی، به موقع رساندن مصدومان و حادثه‌دیدگان به مراکز بهداشتی و درمانی و همچنین کاهش چشمگیر مدت زمان رسیدن به محل حادثه جانمایی و احداث دوپایگاه اورژانس در دستورکارقرار گرفت.

جانشین شهردار منطقه چهار در ستاد مدیریت بحران در ادامه افزود: پایگاه  اورژانس شهید آبشناسان به عنوان پانزدهمین پایگاه در تقاطع خیابان 196(ضلع جنوب شهرداری ناحیه چهار) تا یک ماه آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد. 
فیاض افزود: طی بازدیدهای صورت گرفته با حضور شهردار منطقه، رییس اداره املاک و رییس پایگاه اورژانس ناحیه شرق تهران زمینی به مساحت حدود 150 متر مربع در محله گلشن  جانمایی شده است و با بهره برداری از آن تعداد پایگاه های منطقه به 16 پایگاه افزایش می یابد .

او در ادامه از آمادگی سوله های بحران منطقه چهار خبر داد و گفت: هم اکنون هشت سوله بحران منطقه چهار در کنار پایگاه های  اورژانس برای پشتیبانی از  سازمان های خدمات رسان در آمادگی کامل بسر می برد.


یادداشت ها
تبلیغات
خواندنی ها
!-- Tmicto -->