1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
در آینه رسانه ها
مشروح خبر

مدیر کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق در بازدید از منطقه۸:
افزایش سطح رضایتمندی شهروندان، مهمترین رویکرد شهرداری تهران است

مدیر کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق به اتفاق مدیران خود، از روند پیشرفت پروژه‌های در حال اجرا در منطقه۸، بازدید کرد.

افزایش سطح رضایتمندی شهروندان، مهمترین رویکرد شهرداری تهران است
1399/2/29 11:16:0|print

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۸، پیمان عباسی، مدیر کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق با اشاره به بهبود کیفیت خدمات رسانی به شهروندان و تحقق مطالبات آنها گفت: تلاش برای افزایش سطح رضایتمندی شهروندان از جمله مهمترین رویکردهای شهرداری تهران است و اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق نیز با جدیت در این راستا می‌کوشد.
مهناز استقامتی، شهردار منطقه۸ در حاشیه بازدید از پروژه‌ها گفت: تمام پروژه‌‌ها با توجه به امکانات و شرایط و خواسته‌های شهروندان، تعریف شده‌اند. در کنار این پروژه‌ها، طرح‌های کوچک مقیاس با تعداد قابل توجهی که برگرفته از نیاز محله‌ها و شهروندان است نیز در دستور کار قرار دارد.
مسیر ویژه دوچرخه‌سواری خیابان جانبازان، هایپر گل بوستان آب، پارکینگ زیر سطحی شهید مدنی ، مخزن ۱۰۰ متر مکعبی، خیابان شهید نبی ئیان، باغ ایرانی و میدان قمر بنی هاشم(ع) از مکان‌هایی بود که نحوه اجرا و میزان پیشرفت ساختمانی آنها مورد بازدید مدیر کل سازمان‌ها و مناطق و شهردار منطقه۸ قرار گرفتند.

یادداشت ها
تبلیغات
خواندنی ها
!-- Tmicto -->