1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
1400/11/03 - يكشنبه 3 بهمن 1400
در آینه رسانه ها
مشروح خبر

طرح تفصیلی منطقه 22 بررسی شد
هاشمی: پرونده باغات در صحن شورا باز می شود

طرح تفصیلی ویژه منطقه 22 صبح یکشنبه-21 اردیبهشت- در کمیسیون تلفیق شورای شهر تهران بررسی شد و رییس این شورا از بررسی زودهنگام پرونده باغات در این صحن علنی خبر داد.

هاشمی: پرونده باغات در صحن شورا باز می شود
1399/2/21 9:32:0|print

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، محسن هاشمی، رییس شورای شهر تهران  در حاشیه دویست و دوازدهمین جلسه علنی شورای شهر تهران با بیان اینکه صبح امروز-21 اردیبهشت- به جای جلسه هم اندیشی، کمیسیون تلفیق برگزار شد، گفت: در این کمیسیون که با حضور هیات رئیسه و روسای کمیسیون ها برگزار شد طرح تفصیلی ویژه منطقه 22 مورد بررسی قرار گرفت و اعضا نقطه نظرات خود را در این رابطه بیان کردند.در این جلسه طرح تفصیلی منطقه 22 مورد بحث قرار گرفت و بررسی شد که چه نوع برخوردی با این طرح داشته باشیم.

 

او با بیان اینکه پرونده باغات در این مدت افزایش پیدا کرده و باید با سرعت عمل بیشتری به این پرونده ها رسیدگی شود، اضافه کرد: این هفته جلسه علنی در خصوص رسیدگی به پرونده باغات خواهیم داشت تا این پرونده ها بیش از این بلاتکلیف نمانند.

 

رییس شورای شهر تهران تاکید کرد که با توجه به حساسیت شورا نسبت به تخریب باغات و اعلام بسیاری از پرونده ها به باغ اعتراضاتی وجود دارد که باید در صحن در باره  آن تصمیم گیری شود.

به گفته ی هاشمی در جلسه تلفیق درباره زلزله تهران بحث و بررسی شد.

او در پاسخ به سوالی درباره بسته ترافیکی که قرار است در ایام کرونایی اجرایی شود، توضیح داد: امروز ساعت 2 در  جلسه ای درباره  بسته ترافیکی که از سوی کمیسیون عمران به ستاد ملی کرونا ارسال شده تصمیم گیری می شود.

خبرنگار: الهه خانی

یادداشت ها
تبلیغات
خواندنی ها
!-- Tmicto -->