2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
در آینه رسانه ها
مشروح خبر


آغاز ثبت نام داوطلبان سمت مدیریت محله تهران
ستاد راهبری مشارکت‌های اجتماعی در محلات شهر تهران «مدیریت محله» با صدور فراخوانی از همه شهروندان علاقه‌مند دعوت کرد تا برای احراز سمت مدیر محله‌های مختلف تهران داوطلب شوند. 
آغاز ثبت نام داوطلبان سمت مدیریت محله تهران
1398/9/12 16:7:0|print

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، این ستاد آدرس اینترنتی www.mahalle.tehran.ir را جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام معرفی کرده است. مهلت ثبت نام از امروز 12 تا 22 آذر ماه 1398 تعیین شده است.

محله، متن کامل این فراخوان به شرح زیر است :

«شهرداری تهران در راستای شعار «تهران؛ شهری برای همه» در نظر دارد افراد شایسته احراز سمت مدیر محله را از طریق فراخوان عمومی و بررسی صلاحیت علمی و اجرایی این افراد از طریق یک فرایند ارزیابی تخصصی شناسایی و جهت انتخاب به هیئت امنای هر محله معرفی کند. 

هدف از این کار ارتقاء کیفی نهاد مدیریت محله، ایجاد فرصت برابر برای همه افراد شایسته این سمت، مهیا کردن امکان برای فعالان اجتماعی و فرهنگی برای فعالیت در مقیاس محله‌ای و نیز شفافیت هر چه بیشتر در فرایند انتخاب مدیران محله است. 

کلیه شهروندانی تهرانی واجد شرایط از 12 تا 22 آذر ماه 1398 می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.mahalle.tehran.ir اقدام به بارگذاری مدارک خود و ثبت نام به عنوان داوطلب سمت مدیریت محله‌های مختلف نمایند. 

شرایط اولیه احراز این سمت عبارتند از :
• داشتن حداقل 22 و حداکثر 63 سال سن
• مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر
• سکونت در منطقه‌ای که محله مورد نظر در آن واقع است
• داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از خدمت نظام وظیفه برای آقایان

• نداشتن محکومیت کیفری مستلزم سلب حقوق اجتماعی 

لازم به ذکر است که سمت مدیر محله، یک سمت تمام وقت بوده و مدیران محله به استخدام شهرداری تهران در نخواهند آمد و از طریق قرارداد بهره‌برداری از سرای محله با شهرداری تهران همکاری خواهند کرد. 

داوطلبان برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند به آدرس اینترنتی ذکر شده در بالا مراجعه نمایند.»یادداشت ها
تبلیغات
خواندنی ها