2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
در آینه رسانه ها
مشروح خبر


شهربانوی بوستان ولایت میزبان بانوان تهرانی در ویژه برنامه های پاییزگردی
شهربانوی بوستان بزرگ ولایت ظرفیت میزبانی از 2 هزار بانوی تهرانی را در برنامه پاییزگردی دارد.
شهربانوی بوستان ولایت میزبان بانوان تهرانی در ویژه برنامه های پاییزگردی
1398/8/22 14:1:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، محسن فریدی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت: برنامه پاییزگردی در راستاي غني سازي اوقات فراغت بانوان و بهبود و اصلاح سبك زندگي آنها توسط اداره کل امور بانوان در بوستان هاي بانوان شهر تهران اجرا و در همین راستا نیز مجموعه شهربانوی بوستان بزرگ ولایت آماده میزبانی از بانوان پایتخت است.
وی افزود: این برنامه با دعوت از بانوان و دختران شهروند محلات كم برخوردار، دانشجويان دانشگاه فني دخترانه دكتر شريعتي، دانش آموزان مدارس دخترانه نواحي به همراه مادرانشان و بانوان شاغل در قالب اردو از نیمه آبان آغاز شده است و تا پایان فصل پاییز ادامه دارد.
فریدی با اشاره به ایجاد فضای مطلوب و خاطره انگیز پاییزی برای اجرای این برنامه ی آموزشی -تفریحی افزود: استفاده از امكانات رفاهي شهربانو با حداكثر تخفيف، برگزاري مسابقات متنوع ورزشي، تفريحي، فرهنگي، اهدای جوايز به نفرات برگزيده و پذيرايي از شركت كنندگان از جمله برنامه هاي اجرايي در اين اردوها است.
گفتنی است برنامه پاییزگردی بانوان تهرانی با هدف غني سازي اوقات فراغت بانوان، ارتقاي سلامت جسمي و روحي زنان و خانواده، ارتقاي مشاركت اجتماعي آنها و آشنايي آنها با امكانات و ظرفيتهاي بوستانهاي بانوان برگزار مي شود.


یادداشت ها
تبلیغات
خواندنی ها