2019/10/23 - چهارشنبه 1 آبان 1398
2019/10/23 - چهارشنبه 1 آبان 1398
در آینه رسانه ها
مشروح خبر


خبر خوب عضو شورای شهر از پروژه زیرگذر استاد معین
شهرنوشت: عضو شورای شهر تهران می گوید پروژه زیرگذر استاد معین پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است و ممکن است زودتر از موعد مقرر افتتاح شود.
خبر خوب عضو شورای شهر از پروژه زیرگذر استاد معین
1398/6/30 13:51:0|print

 
به گزارش شهرنوشت، افشین حبیب زاده – عضو شورای شهر تهران – در حاشیه افتتاح پل شهید نوروزی بزرگراه چمران درباره این پروژه در جمع خبرنگاران گفت: این پروژه وقتی تحویل شورای پنجم شد 10 درصد پیشرفت فیزیکی داشت و عمده کار در شش ماه گذشته انجام شد. با مذاکرات و همکاری هایی که صورت گرفت این کار  امروز افتتاح می شود و 60 میلیارد تومان هزینه اجرای این پل بوده است.

حبیب زاده گفت: انتظار ما این است که این پل بخشی از بار ترافیکی غرب به شرق چمران را کاهش دهد و فکر می کنیم این موضوع باعث جلوگیری از تراکم پل روگذر چمران به ولیعصر می شود.

وی درباره پروژه زیرگذر استاد معین هم گفت: خوشبختانه آن پروژه پیشرفت فیزیکی بسیار خوبی داشته است و علی رغم این که احداث  تونل آن حساسیت ویژه ای دارد کار به خوبی پیش می رود. این تونل با سقف تونل متروی عبوری از زیر خیابان آزادی نیم متر فاصله دارد و با سطح خیابان آزادی هم 4 متر فاصله درد و پیمانکار آن را به روشی خاص که معروف به روش اتریشی است اجرا می کند.

حبیب زاده افزود: تاکنون در چهار مقطع خاکبرداری انجام شده و یکی از مقاطع به طور کامل باز شده و تقریبا از زیر آزادی هم رد شده ایم و در اواخر کار هستیم. فکر می کنم در چند روز آینده جداره ها و کف سازی آغاز می شود. قولی که داده بودیم تا پایان امسال بود، انشاءالله زودتر از موعد مقرر تحویل خواهد شد.

یادداشت ها
تبلیغات
خواندنی ها