2019/10/23 - چهارشنبه 1 آبان 1398
2019/10/23 - چهارشنبه 1 آبان 1398
در آینه رسانه ها
مشروح خبر


حریق در ساختمانی در جاده قدیم کرج

شهرنوشت: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک ساختمان در جاده قدیم کرج خبر داد. 

حریق در ساختمانی در جاده قدیم کرج
1398/5/30 19:41:0|print

جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت با بیان اینکه ساعت ۱۶ و ٣۴ دقیقه امروز آتش‌سوزی در یک ساختمان در حال ساخت در جاده قدیم کرج، به سمت کرج، روبروی بیمارستان شریعت رضوی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد، اظهار کرد: بلافاصله سه ایستگاه به همراه تانکر آب و فوماتیک به محل حادثه اعزام می‌شوند.
ملکی با بیان اینکه محل آتش‌سوزی، یک ساختمان در حال ساخت بوده که هشت طبقه روی زمین و پنج طبقه منفی و زیر زمین داشت، عنوان کرد: در طبقه همکف این ساختمان مخزن گازوئیلی به ظرفیت ۳۰۰۰ لیتر وجود داشت که دچار آتش‌سوزی شده و به بخشی از مصالح ساختمانی اطراف و طبقات دیگر نیز سرایت کرده بوده است.
وی بااشاره به دود غلیظی که به خاطر سوختن گازوئیل از طبقات ساختمان محل حادثه خارج می‌شد، تصریح کرد: به علت جاری شدن گازوئیل، آتش در حال  گسترش در طبقات منفی بود و دود زیادی نیز به خاطر حریق گازوئیل به بیرون متساعد می‌شد.
ملکی با بیان اینکه اولین ایستگاه در مدت زمان سه دقیقه به محل حادثه رسید، گفت: آتش نشانان با دستگاه های تنفسی وارد محل وقوع حریق شدند و شعله های آتش را تحت کنترل خود درآوردند.
وی با بیان اینکه این حادثه تلفات جانی یا مصدوم نداشته است، اضافه کرد: کارگران در همان لحظات اولیه از ساختمان خارج شده بودند و محل پس از لکه گیری به عوامل ساختمان تحویل داده شده است و در ساعت ١٧ و ۵٢ دقیقه عملیات به پایان رسید.
یادداشت ها
تبلیغات
خواندنی ها