2019/09/19 - پنجشنبه 28 شهريور 1398
2019/09/19 - پنجشنبه 28 شهريور 1398
در آینه رسانه ها
مشروح خبر

رئیس نظام پزشکی کشور خبر داد
تصادف، مهم ترین عامل مرگ و میر جوانان در پایتخت

شهرنوشت: رئیس نظام پزشکی کشور گفت: بیشترین عمر از دست رفته علی الخصوص در بین جوانان در تهران در اثر «تروما» یا تصادف است و امیدواریم با کمک و حمایت مدیریت شهری بتوانیم با اصلاح روش ها و برنامه ها از میزان این مرگ و میر بکاهیم.

تصادف، مهم ترین عامل مرگ و میر جوانان در پایتخت
1398/5/28 12:50:0|print

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، محمدرضا ظفرقندی در نشست افتتاح کلینیک فوق تخصصی انکولوژی و خون و امضای یادداشت تفاهم میان شهرداری تهران و سازمان نظام پزشکی، ضمن تبریک عید غدیر گفت: به عنوان نماینده جامعه پزشکی از حوزه سلامت شهرداری برای ایجاد این مرکز تشکر می کنم.

ظفرقندی در ادامه با اشاره به پویش سه شنبه های بدون خودرو، اظهار داشت: پویش دوچرخه سواری که توسط شهردار تهران انجام می شود هم نمادین است و هم واقعی و می تواند به تغییر سبک زندگی و کم شدن بیماری در شهر بینجامد و امیدواریم که این حرکت به صورت مستمر و فراگیر ادامه پیدا کند.

وی افزود: بیشترین عمر از دست رفته علی الخصوص در بین جوانان در تهران در اثر «تروما» یا تصادف است و امیدواریم با کمک و حمایت مدیریت شهری بتوانیم با اصلاح روش ها و برنامه ها از میزان این مرگ و میر بکاهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با امضای این تفاهم نامه و کمک شهرداری بتوانیم قدم مثبتی برای اصلاحات اساسی در حوزه سلامت در شهر تهران برداریم.

یادداشت ها
تبلیغات
خواندنی ها