2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
مشروح خبر


مناسب سازی بوستان های شمال شرق پایتخت برای معلولان و افرد کم توان جسمی
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار گفت: بوستان های شمال شرق تهران با مناسب سازی و امکانات رفاهی درخدمت معلولان و افراد کم توان جسمی است.
 مناسب سازی بوستان های شمال شرق پایتخت برای معلولان و افرد کم توان جسمی
1398/9/12 13:49:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 "حمیدرضا فرخی" با اعلام این خبر گفت: به منظور ارج نهادن به معلولان و افراد کم توان جسمی و رفاه حال ایشان و به مناسبت 12 آذر ماه روز جهانی معلولین، بوستان های منطقه چهار از جمله بوستان ملل، هروی و شهید کرد برای استفاده معلولین و افراد کم توان جسمی مناسب سازی شد.

وی در ادامه گفت: در این راستا سرویس های بهداشتی، آبخوری، وسایل بدنسازی، وسایل بازی و ... موجود در بوستان ها ساماندهی شد.
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار با اشاره به جزییات این طرح گفت: ایجاد رمپ های ورودی مخصوص عبور ویلچر، نصب مجموعه بازی کودکان معلول، نصب وسایل بدنسازی معلولین ، تامین تعدادی ویلچر مخصوص جانبازان و معلولین، نصب آبخوری های ویژه ، ایجاد زمین استاندارد بدمینتون ، نصب میز پینگ پنگ و فوتبال دستی ویژه معلولین، نصب نیمکت، سطل زباله ویژه ، نصب تابلوهای مخصوص و ... از جمله اقدامات انجام گرفته این طرح است.
فرخی در پایان افزود: رسیدگی به وضعیت رفاهی و آسایش معلولان و افراد کم توان جسمی یکی از اولویت های مهم مدیریت شهری است که به طور پیوسته و مداوم بدان توجه می شود و این طرح همچنان ادامه خواهد داشت.