2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
مشروح خبر

نژادبهرام در مراسم امضای تفاهم نامه معاونت شهرسازی و شرکت اسنپ خبر داد
پایان عملیات مناسب سازی مهابر در مناطق 4، 5 و 19/تخفیف اسنپ به مسافران معلول

شهرنوشت: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پروژه های مناسب سازی معا بر در مناطق 4، 5 و 19 به اتمام رسید. 

پایان عملیات مناسب سازی مهابر در مناطق 4، 5 و 19/تخفیف اسنپ به مسافران معلول
1398/9/12 12:57:0|print

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، زهرا نژادبهرام در مراسم تفاهم نامه مابین معاونت شهرسازی و شرکت اسنپ ضمن تبریک روز جهانی معلولان با بیان اینکه ستاد مناسب سازی در شهرداری و شورای شهر در دو سال گذشته تلاش‌های زیادی انجام داده است، اظهار کرد: در دو سال گذشته با تلاش‌های صورت گرفته امکان استفاده معلولان از بخش خصوصی فراهم شده است. در جلسات مقرر شد به ساختمان‌هایی گواهی پایان کار داده شود که موضوع مناسب سازی را رعایت کرده باشند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه برای امسال ۱۸۸ پروژه مناسب سازی تعریف شده بود، اضافه کرد: خوشبختانه این پروژه‌ها در منطقه 5،19 و 4 به اتمام رسیده است. دو ایستگاه تازه ساخت مجهز به آسانسور شده و حداکثر ظرف سه ماه ایستگاهی بدون آسانسور افتتاح نخواهد شد؛ همچنین تا پایان سال ۴۸ ایستگاه مجهز به آسانسور می‌شوند.

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ستاد با توجه به بررسی‌ها بخشی از معلولین را شناسایی کرده که نیازمند ون ویژه هستند، گفت: مابقی می‌توانند از اتوبوس، مترو و تاکسی‌های اینترنتی استفاده کنند، طی مذاکرات صورت گرفته بخش خصوصی اسنپ موافقت کرد که برای معلولین تخفیفاتی در نظر بگیرد. 

نژاد بهرام عنوان کرد که طبق توافقنامه‌ای که امروز به امضا خواهد رسید برای هر سفر شش هزار تومان به معلولان تخفیف داده می‌شود.