2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
مشروح خبر

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران:
آثار منتخب روز دانشجو مشخص شدند
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: با اعلام فراخوان دانشجویی نمایشگاه گرافیک بیش از 100 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که این آثار داوری و آثار برتر انتخاب شدند. 
آثار منتخب روز دانشجو مشخص شدند
1398/9/11 15:0:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی‌ و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی‌با بیان این مطلب افزود: با اعلام فراخوان برگزاری نمایشگاه گرافیک به مناسبت روز دانشجو، بیش از 80 دانشجوی رشته های گرافیک، تصویرسازی، پژوهش و هنر و نقاشی از دانشگاه تهران، فرهنگ و هنر، علوم تحقیقات، پارس، هنر، ساوه، سوره و سما در سطح کاردانی، کاردانی ارشد و دکتری از شهرهای مختلف در این فراخوان شرکت کردند.  


وی ادامه داد: بر همین اساس هم جمعا 120 اثر از 27 هنرمند به دبیرخانه این نمایشگاه رسید و این آثار شب گذشته مورد داوری قرار گرفت و از میان آثار رسیده 50 اثر انتخاب شدند. 

ضرغامی‌تصریح کرد: آثار برگزیده در کتابی گردآوری و از طریق انتشارات سازمان منتشر خواهند شد تا در اختیار علاقه‌مندان حوزه گرافیک و هنر قرار بگیرد. 

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: علاوه بر این اقدام 16 آذر یعنی روز دانشجو همه آثار منتخب به صورت بیلبورد و بنر در بیش از 100 نقطه شهر تهران اکران خواهند شد. 

وی درباره موضوع این نمایشگاه اظهار کرد: این نمایشگاه مستقلا در مورد روز دانشجو و با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان، بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین بیانات امام راحل، برگزار شد.