2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
مشروح خبر


آتش سوزی گسترده کارگاه تشک سازی در محله مسگرآباد

شهرنوشت: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده کارگاه تشک سازی در محله مسگرآباد خبر داد. 

آتش سوزی گسترده کارگاه تشک سازی در محله مسگرآباد
1398/9/11 9:37:0|print

جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت با بیان اینکه ساعت 06:32 بامداد امروز یک مورد آتش سوزی گسترده در یک کارگاه تولیدی و صنعتی در جاده خاوران محله مسگرآباد به سامانه ١٢۵ آتش نشانی اعلام شد، اظهار کرد: بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات پشتیبانی مثل خودروی تنفسی و تانکرهای آب به محل اعزام می شوند .
وی با بیان اینکه محل آتش سوزی یک کارگاه مسقف به وسعت ۴٠٠ متر مربع بود، اضافه کرد: این کارگاه در زمینه تولید تشک فعالیت می کرد و در این مکان مقدار زیادی ابر، پارچه، اسفنج و ظروف مایعات حلال مثل تینر، الکل و رنگ در حجم زیاد نگه داری می‌شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این مکان کلا دچار آتش سوزی شده و شعله ور بود، تصریح کرد: این کارگاه با سقف های غیرمقاوم در برابر حرارت درست شده بود که بر اثر شدت حرارت سقف ها تخریب شده و روی لوزام در حال سوختن ریخته بودند.
ملکی با بیان اینکه آتش نشانان بلافاصله عملیات را از چند جهت آغاز کردند، گفت: خوشبختانه تا حد زیادی از شعله وری آتش کاسته و از سرایت به اطراف جلوگیری شده است.
وی با بیان اینکه شعله زنی اولیه انجام شده و نیروها در حال لکه زنی اولیه هستند، افزود: از سرایت آتش به کارگاه های مجاور جلوگیری شده و تا به این لحظه هیچ مورد مصدومیت یا تلفات جانی گزارش نشده است.