2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
مشروح خبر

با حضور نمایندگان شرکت های خدمات رسان شهری برگزار شد
نشست کارگروه امور سیل و شریان های حیاتی در معاونت فنی و عمرانی
در نشستی که با حضور اعضای کارگروه امور سیل و شریان های حیاتی برگزار شد، نقاط تلاقی شبکه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی شهر تهران با تاسیسات شرکت های خدمات رسان شهری مورد بررسی قرار گرفت.
نشست کارگروه امور سیل و شریان های حیاتی در معاونت فنی و عمرانی
1398/9/10 11:52:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، کارگروه امور سیل و شریان های حیاتی در نشست اخیر خود به شناسایی و بررسی نقاط تلاقی شبکه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی با تاسیسات شرکت های خدمات رسان شهری پرداخت.

 احسان نوش‌آبادي مدير عامل سازمان مهندسي و عمران شهر تهران كه مسئولیت مديريت بحران و پدافند غيرعامل معاونت فني و عمراني را برعهده دارد، طی سخنانی در این نشست با اشاره به فرا رسيدن فصل بارندگي و احتمال وقوع سيلاب، شناسايي نقاط آبگير و محدوده هاي سيل خيز را در ارتقای عملکرد شبکه هدایت رواناب ها حائز اهميت دانست و خواستار تعامل همه جانبه نهادها و دستگاه های ذیربط در این خصوص شد.

در ادامه این جلسه، نماينده شركت آب و فاضلاب شهر تهران گزارشی از مطالعات و اقدامات انجام شده در خصوص نصب مخازن 100 متر مكعبي آب به عنوان منابع شبكه آبرساني اضطراري شهر تهران در شرايط بحراني را ارائه کرد.

گفتنی است کارگروه امور سیل و شریان های حیاتی، متشکل از نمایندگان معاونت فني و عمراني شهرداري تهران، سازمان پيشگيري و مديريت بحران شهر تهران، شركت گاز استان تهران، شركت برق منطقه اي تهران، شركت توزيع نيروي برق استان تهران، شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ، شركت آب منطقه اي تهران، شركت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه تهران، شركت ارتباطات سيار، شركت فاضلاب تهران، شركت راه آهن شهري تهران(مترو)، شركت بهره برداري متروي تهران و شركت پخش فرآوردهاي نفتي منطقه تهران می باشد.