2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
2019/12/15 - يكشنبه 24 آذر 1398
مشروح خبر

در بازديد مديرعامل شركت مترو مطرح شد؛
تلاش براي افتتاح برخي از ايستگاه‌هاي خط 6

مديرعامل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو) از تلاش براي افتتاح 6 ايستگاه از خط 6 در نيمه نخست سال آتي خبر داد.

تلاش براي افتتاح برخي از ايستگاه‌هاي خط 6
1398/9/9 11:22:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومي و امور بين‌الملل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه ( مترو)؛ در اين بازديد علي امام مديرعامل شركت مترو دستورهاي لازم را به منظور پيشبرد دقيق و سريع عمليات عمراني و تجهيز ايستگاه‌ها ارائه داد و تاكيد كرد: بازديدهاي هفتگي از بخش‌هاي مختلف خط 6 تا زمان تكميل كامل خط ادامه‌دار خواهد بود.

او با اشاره به تلاش براي افتتاح برخي از ايستگاه‌هاي اين خط در نيمه اول سال 99 گفت: در صورت تامين منابع مالي در تلاشيم 6 ايستگاه از خط 6 حدفاصل ايستگاه تربيت مدرس تا خيابان ستاري در نيمه نخست سال آتي به بهره‌برداري برسد.

امام با اشاره به شدت گرفتن آلودگي هواي پايتخت در روزهاي اخير و تاثير غير قابل انكار توسعه مترو بر كاهش آلودگي هوا تاكيد كرد: شايد اگر در سال‌هاي گذشته موضوعات مالي مانعي بر سر راه شركت مترو نبود امروز مي‌توانستيم با توسعه بيشتر خطوط در كاهش آلودگي هوا اثرگذارتر باشيم.

مديرعامل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه ( مترو) در پايان با اشاره به بودجه مصوب سال جاري توسط شهرداري براي مترو گفت: با وجود بودجه محدود شركت مترو تمام توان خود را به كار بسته‌ايم. همچنين با بازديدهاي هفتگي پيشرفت كار را به صورت دقيق دنبال خواهيم كرد تا ايستگاه‌ها با ايمني هر چه تمام‌تر به بهره‌برداري برسند.