2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
مشروح خبر


مهر تأیید عضو شورا بر توان عملیاتی مدیریت شهری منطقه 18 برای تحقق پروژه های عمرانی

مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران در بازدیدی 5 ساعته از محلات منطقه 18 ، بر توان عملیاتی و پتانسیل مدیریت شهری برای تحقق پروژه های عمرانی مهر تأیید و صحه گذاشت.

مهر تأیید عضو شورا بر توان عملیاتی مدیریت شهری منطقه 18 برای تحقق پروژه های عمرانی
1398/8/16 9:26:0|print

به گزارش شهر نوشت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، در جریان این بازدید چند ساعته که سید محمد فیاض شهردار و جمعی از مدیران منطقه حضور داشتند ، منتخب مردم تهران در شورای اسلامی شهر ابتدا از روند احداث پروژه های شاخص عمرانی نظیر توسعه بنای مسجد امام هادی (ع) ، مجتمع شهر بانو و همچنین کانال جمع آوری آبهای سطحی معلم دیدن و به ارزیابی مسائل و مشکلات فراروی مدیریت شهری برای این تکمیل طرحها پرداخت.  

برپایه این گزارش ، دیدار با خانواده معظم شهید اسدا... معروف وند بخش دیگری از برنامه بازدید چند ساعته رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر بود که با همراهی شهردار و مدیران منطقه به انجام رسید.

فراهانی در این دیدار صمیمانه طی سخنانی بابيان اينكه هرانسان منصفی فارغ ازنگرش‌های سياسی ومذهبی، خود را مديون خون شهدا می‌داند ، تصريح كرد : خانواده معظم شهداچون باخدامعامله كرده‌اند،هيچ چشمداشتی به هيچ‌كس وهيچ جاندارند.اين ما هستيم كه محتاجيم خدمتگزارآنان باشيم.

همچنین فیاض شهردارمنطقه نیزدرحاشیه این دیداراظهارداشت:این نظام امروزبه برکت خون شهداوامام راحل(ره) در دست ماامانت است وبایددراین حکومت با این ظرفیت وامکان،زمینه رشدوتعالی انسانهارافراهم واگر به این سوحرکت نکنیم ازاین هدف فاصله می گیریم.

حضور در جمع عوامل ایستگاه 87 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران برنامه بعدی این بازدید بود که طی آن رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران و هیأت همراه وی ضمن دیدار با یکایک این همکاران ، در جریان روند خدمات دهی آنها به شهروندان قرار گرفتند.

برپایه این گزارش ، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه برنامه بازدید چند ساعته خویش در جمع معلولین جسمی و حرکتی مؤسسه نیکوکاری رعدالغدیر حضور یافت و از دستآوردهای هنری و صنایع ویژه این افراد دیدن کرد.

وی طی سخنانی در حاشیه این دیدار صمیمانه با اشاره به فعالیت دو دهه ای افراد نیکوکار محلی در تداوم حیات مؤسسه رعد الغدیر تأکید کرد : در دیدار با بنیانگذاران این مؤسسه  احساس و آرزو داشتم ، ای کاش من جای ایشان بودم.

همچنین فیاض شهردار منطقه نیز با اشاره به این نکته که تشکیل یک اتاق فکرمی تواندزمینه سازحل مشکلات معلولین در پایتخت شود ، اظهار داشت :  خود افرادی که دچار نقص عضو یا معلولیت حرکتی هستند باید برای تشکیل آن پیش قدم باشند.

وی در ادامه پیرامون اقدامات مدیریت شهری برای رفاه حال و آسایش افراد معلول یاد آور شد : مناسب سازی مسیرهای پیاده در سطح منطقه ، تجهیز معابر به علائم و تجهیزات ترافیکی ، اجبار سازندگان مجتمع های بزرگ به تأمین رمپ ویژه معلولین و جانبازان و آسانسور ، هماهنگی با ادارات و نهادهای منطقه جهت تأمین رمپ ورود به ساختمان و مساعدت به مؤسسات نیکوکاری از این دست اقدامات می باشد.

این گزارش حاکی است ، حضور در محل احداث پل روگذر کن واقع در بزرگراه شهید بروجردی ، مجموعه ورزشی سرپوشیده و طبقاتی شهید وحید دستگردی که هر دو آنها آماده بهره برداری شده اند همراه با نشست هم اندیشی با دبیر و اعضای شورایاری محله سعید آباد از برنامه های پایانی بازدید رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران از این منطقه بود.