2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
مشروح خبر


شناسایی کارواش های آلوده کننده آب های زیرزمینی و دارای چاه های غیرمجاز در منطقه 19
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 19 گفت: کارواش آلوده کننده آب های زیرزمینی و دارای چاه های غیر مجاز در منطقه 19 اخطار دریافت می کنند.
شناسایی کارواش های آلوده کننده آب های زیرزمینی و دارای چاه های غیرمجاز در منطقه 19
1398/8/16 9:0:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، سعید صالح محمود رباطی بیان کرد: این کارواش ها برای شستشوی خودروها به صورت غیر مجاز از آب های زیرزمینی استفاده می کنند که پس از تشکیل پرونده، اخطار برای آنها صادر خواهد شد.
وی ادامه داد: 17 کارواش در محدوده منطقه فاقد تانکر بوده و از آب های زیرزمینی استفاده می کنند که برای ممانعت از این کار، اخطار لازم برای آنها صادر و طی 48 ساعت ملزم به خرید تانکر می شوند.
این مسئول تأکید کرد: درصورت ممانعت مسئولین کارواش ها از خرید تانکر، شرایط مکانی آنها برای جانمایی تانکر با اعزام کارشناس بررسی و پس از آن رأی بند 20 مبنی بر اجرای تمهیدات یا تعطیلی کارواش صادر می شود.
رباطی در ادامه از انجام عمليات طعمه گذاري توسط اكيپ اجرايي اداره ساماندهي این حوزه خبر داد و افزود: با توجه به اهميت سالم سازي و بهداشت عمومي محيط زيست شهري در ارتباط با جانوران مضر شهري، علاوه بر فازهاي تعيين شده، محورهای آلوده نیز شناسایی و طعمه گذاری شدند.
به گفته وی شهرك فرهنگيان، شهرك بستان، خیابان های ميعاد شمالي، ماهان و خيابان مهران و نیز شهرك احمديه از نقاطی هستند که فعالیت طعمه گذاری در آنها انجام شده است.