2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
مشروح خبر


تغيير تكنولوژي هواسازها گامي در جهت صرفه جويي در مصرف آب

نايب رييس هيات مديره و مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه گفت: ما در ايستگاه هاي خطوط مترو به دنبال تغيير تكنولوژي هواسازها هستيم تا بتوانيم در مصرف آب صرفه جويي بيشتري داشته باشيم.

تغيير تكنولوژي هواسازها گامي در جهت صرفه جويي در مصرف آب
1398/8/14 16:46:0|print

به گزارش شهرنوشت به نقل از مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه مهندس فرنوش نوبخت در حاشيه مراسم اتصال آب شرب شهري پايانه فتح آباد كه ظهر امروز (سه شنبه چهاردهم آبان ماه ۹۸) در پايانه فتح آباد برگزار شد افزود: نبود آب شرب در پايانه فتح آباد شرايط سختي براي همكاران ما ايجاد كرده بود اما توانيستم اين كار را اگر چه دير، اما انجام دهيم و اميدواريم اين كار در رفاه حال آنها تاثير گذار باشد.
 وي با اشاره به اينكه آب سرمايه حياتي است افزود: در مصرف آن بايد صرفه جويي كنيم و طي سال هاي گذشته نحوه استفاده از هواساز ها را هم تغيير داديم تا در مصرف آب صرفه جويي بيشتري انجام دهيم.
 مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران وحومه با اشاره به اينكه متروي تهران جز ۱۴ متروي برتر دنيا است افزود: اين كار براي اين پايانه كه جزيي از مترو است يك كار ماندگار است و خوشا به سعادت كساني كه در اين كار سهيم بودند.
وي در پايان خواستار تعريف پروژه اي براي احيا چاه آب پايانه فتح آباد شد و از تلاش هاي شهرداري منطقه و شركت آب قدرداني كرد.