2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
مشروح خبر

رنجبريان خبر داد
ثبت‌نام ١٢٢ متقاضی مديرعاملی ستاد معاینه فنی
مدير كل برنامه ريزي و توسعه شهري معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران گفت: با پایان یافتن مهلت ثبت نام فراخوان انتخاب مدير عامل ستاد مركزي معاينه فني خودروهای تهران، تعداد ١٢٢ متقاضي در اين فراخوان شركت كرده‌اند.
ثبت‌نام ١٢٢ متقاضی مديرعاملی ستاد معاینه فنی
1398/8/14 15:20:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومي معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران؛ مسعود رنجبريان افزود: در راستای راهبرد شایسته‌گزینی در شهرداري تهران، معاونت حمل و نقل و ترافيك فراخواني را به منظور انتخاب افراد واجد شرایط و علاقه‌مند به همکاری برای مدیر عاملي ستاد مركزي معاينه فني منتشر كرد.

وي با تاكيد بر اينكه انتخاب مدير عامل ستاد مركزي معاينه فني از طريق فراخوان عمومي داخل شهرداری صورت گرفته، از ثبت نام ١٢٢ متقاضي در اين فراخوان خبر داد و گفت: با پایان یافتن مهلت ثبت نام در فراخوان و بر اساس آمار و اطلاعات بدست آمده تعداد ١٢٢ متقاضي در اين فراخوان شركت كرده‌اند كه دربین آنها ۹۳٪ مرد و ۷٪ زن هستند، همچنین بالغ بر ٥٠٪؜ متقاضيان در بازه سنى ٣٠ الى ٤٠ سال هستند.

مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری با بيان اينكه وضعيت تحصيلى متقاضیان نیز ١٨٪؜ كارشناسى و ٥٦٪؜ كارشناسى ارشد و ٢٦٪؜ دكترى است افزود: این فراخوان مختص پرسنل رسمی و قراردادی بوده که ۶۰٪ متقاضیان رسمی و ۴۰٪ آنها از نیروهای قراردادی شهرداری هستند.

رنجبريان با تاكيد بر اينكه اين اقدام براي نخستين بار در شهرداري تهران و بر پايه رويكرد جديد مديريت شهري صورت گرفته است اظهار داشت: شايسته سالاري و ارتقا شغلي پرسنل شهرداری يكي از اصلي‌ترين اهداف اجراي اين فراخوان بود كه بر مبناي سوابق و تجارب و صلاحیت‌های علمي و تخصصي مديران، براي تصدي اين پست اقدام می‌شود.

رنجبريان ادامه داد: شايسته‌سالاري، بهره‌گيري از انرژي خلاق افراد نخبه و برگزيده است. اين شايستگي‌ها شامل دانش، مهارت‌ها، توانايي‌ها به همراه سازه‌هايي نظير ارزش‌ها، انگيزش، نوآوري و خلاقيت در جهت پيشبرد اهداف سازماني است.

وي با تاكيد بر اينكه نيروي انساني از با‌ارزش‌ترين منابع در سازمان‌ها هستند که با تلاش و هم‌افزایی و به‌کارگيري صحيح آنها همراه با ديگر اجزاي سازمان‌ها‌، مي‌توان اهداف سازماني را تحقق بخشيد تصريح كرد: شهرداري تهران و معاونت حمل و نقل و ترافيك نيز در تلاش است تا شايسته‌ترين فرد را برای این جایگاه شناسايي و انتخاب کند.

مدير كل برنامه ريزي و توسعه شهري معاونت ترافيك همچنین افزود: كميته‌اى براى انتخاب مدير عامل تشكيل شده كه نسبت به بررسى سوابق اجرايى و تخصصى و تاييد صلاحيت‌هاى عمومى و مديريتى شركت‌كنندگان اقدام مى‌نمايد.

به گفته رنجبريان در نهايت ٣ نفر از متقاضيان كه حائز بهترين شرايط باشند از سوي كميته انتخاب و به معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداری تهران معرفی شده، سپس با مصاحبه‌اى حضوری يك نفر براى تصدى اين پست انتخاب خواهد شد.