2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
مشروح خبر


برگزاري برنامه هاي فرهنگي به مناسبت روز دانش آموز در ايستگاه هاي متروي تهران
به مناسبت 13 آبان روزدانش آموز و سالروز تسخير لانه جاسوسي، برنامه هاي مختلفي با محوريت استكبارستيزي در ايستگاه هاي متروي تهران برگزار شد.
برگزاري برنامه هاي فرهنگي به مناسبت روز دانش آموز در ايستگاه هاي متروي تهران
1398/8/13 15:17:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه، همزمان با فرارسيدن سالروز تسخير لانه جاسوسي امريكا و روز دانش آموز معاونت فرهنگي اجتماعي متروي تهران نمايشگاه عكسي با عنوان"استكبارستيزي" اكران كرد. هدف از اكران اين نمايشگاه آشنايي با ماهيت انقلاب اسلامي و تقويت روحيه استكبارستيزي است.

در محتواي اين نمايشگاه از سخنان ضد آمريكايي چهره هاي مشهور سياسي و فرهنگي خارجي بر ضد سياست هاي استكباري دولت آمريكا استفاده شده است.

 اين برنامه كه با همكاري و مشاركت موسسه فرهنگي بنياد روايت فتح اجرا شده به مدت 8 روز در ايستگاه تجريش اكران مي‌شود. به همين مناسبت نمايشگاه پوستر "آمريكا در كلام رهبري" با موضوع گزيده‌اي از بيانات مقام معظم رهبري درباره دسيسه هاي استكبار جهاني در دو ايستگاه تئاترشهر و شادمان و نيز نمايشگاه كاريكاتور "حقوق بشر امريكايي" با موضوع جنايات بشري دولت آمريكا به زبان طنز در ايستگاه ميدان انقلاب اسلامي در معرض نگاه مسافران مترو قرار دارد.

همچنين به مناسبت روز دانش آموز و همزمان با سالروز تسخير لانه جاسوسي برنامه فرهنگي و هنري با عنوان "استكبارستيزي" با همكاري و مشاركت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس اجرا شد.در اين برنامه همزمان با راهپيمايي روز مبارزه با استكبار جهاني، گروه هنرمندان مردان نقره‌اي در ايستگاه متروي طالقاني با اجراي مفهومي و حركت بين مسافران و با استفاده از پلاكاردهايي حاوي پيام‌هاي ارزشي و انقلابي و با هدف ترويج فرهنگ استكبارستيزي و مبارزه با ظلم پيام خود را به مسافران رساندند.