2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
مشروح خبر

برای نخستین بار صورت گرفت؛
برگزاری فراخوان جذب ذیحسابان شهرداری تهران

مدیرکل امور مالی و اموال شهرداری تهران، از برگزاری  فراخوان جذب ذیحسابان برای اولین بار خبر داد.


برگزاری فراخوان جذب ذیحسابان شهرداری تهران
1398/8/13 12:17:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری، محمد رضا  زارعلی با اعلام این خبر گفت: ما به دنبال تخصص محوری و شایسته‌سالاری نیروها در حوزه مالی  به ویژه بخش ذیحسابی هستیم.

ذیحساب 2 شهرداری تهران افزود: فراخوان بانک اطلاعاتی ذیحسابان شهرداری تهران، از تاریخ 6  شهریور ماه سال 98، به مدت یکماه در پرتال داخلی شهرداری تهران به نشانی Tehran.iri انجام شد .

زارعلی گفت: بر اساس آمار نهایی،  در این طرح تعداد 202 نفر ثبت‌نام  شدندکه از این میان 94 نفر آقایان و 36 نفر به بانوان اختصاص داشت؛ همچنین  تحصیلات 130 نفر مرتبط و 72 نفر نیز دارای تحصیلات غیرمرتبط بودند.

وی با اشاره به این نکته که این  فراخوان براساس تدابیر شهردار تهران و معاون مالی و اقتصاد شهری بر شایسته سالاری طراحی  شده است افزود: مشارکت همکاران ، موجب افزایش علاقمندی و توانمندسازی منطقی در حوزه ذیحسابی می شود.

مدیرکل امور مالی و اموال شهرداری تهران ادامه داد: با استفاده از نظرات کارشناسان و خبرگان این حوزه برنامه مدون و جامعی برای توانمندسازی همکاران جامعه هدف خواهیم داشت، که از آن جمله می‌توان به برگزاری آزمون سطح‌بندی معلومات و دانش آنان، مصاحبه‌های مدیریتی و تخصصی، برگزاری دوره‌های حرفه‌ای ذیحسابی، برگزاری پنل‌های تخصصی، اجرای دوره‌های کارآموزی اشاره نمود.

زارعلی هدف از برگزاری این فراخوان را علاوه بر توسعه عدالت سازمانی، شناسایی استعدادهای برتر و گمنامی که توان حضور و فعالیت تخصصی در عرصه ذیحسابی را دارند، برشمرد  و افزود: در راستای اجرای این فراخوان  علاقه مندان به ذیحسابی  بر اساس تونایی و استعداد خود در این بانک اطلاعاتی ثبت نام کردند.