2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
مشروح خبر


تخصیص هزینه خرید لباس کارگران شهرداری تهران در نیمه نخست سال 98
هزینه خرید لباس کارگران رسمی و قراردادی مجموعه شهرداری تهران برای شش ماه نخست سال 98 اختصاص یافت.
تخصیص هزینه خرید لباس کارگران شهرداری تهران در نیمه نخست سال 98
1398/8/12 10:53:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، به منظور حفظ شئونات شغلی و رعایت جایگاه اجتماعی کارگران، بخشنامه تخصیص وجه خرید لباس کارگران رسمی و قراردادی برای شش ماهه نخست سال 98 به تمامی مناطق 22گانه، سازمان های پایانه های مسافربری، حمل و نقل و ترافیک، تاکسیرانی و ادارات کل ستادی  ابلاغ شد.

بر این اساس، برای شش ماهه نخست سال 98 خرید لباس برای مستخدمین و رانندگان شاغل در حوزه مدیران و تمامی نگهبانان که ضمن اشتغال در امور نگهبانی دارای ابلاغ از اداره کل منابع انسانی و یا ابلاغ داخلی مورد لزوم هستند و همچنین متصدیان آسانسور منوط به دارابودن حکم شغل مورد تصدی حداکثر تا یک میلیون و صدهزار ریال و برای سایر کارگران یک میلیون ریال حق لباس پرداخت می شود.

برای کارگران بازنشسته، بازخرید و یا ازکارافتاده در نیمه اول سال جاری و همچنین به وراث قانونی کارگران متوفی به تناسب ایام اشتغال آنان نیز وجه لباس به صورت نقدی پرداخت می شود.

گفتنی است؛ با ابلاغ این بخشنامه، پرداخت حق لباس به کارگران شهرداری تهران از سوی تمامی مناطق 22گانه، سازمان های پایانه های مسافربری، حمل و نقل و ترافیک، مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی و ادارات کل ستادی  مجموعه شهرداری تهران لازم الاجراست.