2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
مشروح خبر


کمیته ویژه صیانت از حقوق اعضای صندوق ذخیره با محوریت پروژه سارینا2 کیش تشکیل جلسه داد
نشست کمیته ویژه صیانت از حقوق اعضای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در دفتر شهردار تهران و با حضور اعضای کمیته برگزار و تصمیم گیری درباره تعیین تکلیف سرمایه گذاری های انجام شده از جمله سرمایه گذاری در پروژه بزرگ سارینا 2 کیش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
کمیته ویژه صیانت از حقوق اعضای صندوق ذخیره با محوریت پروژه سارینا2 کیش تشکیل جلسه داد
1398/8/12 10:46:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، طبق بند 7 گزارش سازمان بازرسی کل کشور که در سال 1395 از وضعیت موسسه تهیه و ارائه شد، هیأت امنای صندوق مکلف به تشکیل کمیته ویژه صیانت از حقوق اعضا متشکل از شخص شهردار تهران، نمایندگان منتخب کارکنان شهرداری و نیز صاحب نظران جهت اتخاذ تمهیدات مالی و حقوقی لازم نسبت به برخی قراردادهای منعقده از جمله پروژه سارینا 2 و نیز سایر موضوعات و قراردادهای مندرج در گزارش سازمان بازرسی کل کشور شده بود.

این گزارش حاکی است پس از یک سال و نیم پیگیری و نامه نگاری های متعدد تیم مدیریتی فعلی موسسه با 3 شهردار تهران جهت اجرایی شدن بند 7 گزارش سازمان بازرسی کل کشور، سرانجام پیروز حناچی شهردار تهران در شهریوماه سال جاری با تشکیل کمیته صیانت از حقوق اعضا موافقت و نسبت به تسریع در تشکیل کمیته دستور داد.

این در حالی بود که در تاریخ 31 تیرماه سال جاری هیات امنای موسسه صندوق ذخیره کارکنان، اعضای کمیته را انتخاب و "شهردار تهران به عنوان رئیس" و "معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران"، "معاون مالی و اقتصاد شهری شهردار تهران"، "رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران"، "رئیس کل حراست شهرداری تهران"، "رئیس و نایب رئیس هیات امنا" را به عنوان اعضای کمیته ویژه صیانت و همچنین مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره به عنوان دبیر کمیته ویژه صیانت معرفی کرده بود.

بدین ترتیب در تاریخ 98/07/22 جلسه کمیته ویژه صیانت تشکیل و طی آن، تفاهم نامه جدید به دست آمده در مذاکرات طولانی شرکت گنجینه آتیه(شرکت صد در صدی متعلق به صندوق ذخیره کارکنان شهرداری) و شرکت انبوه سازان سارینا کیش برای برون رفت از شرایط موجود تشریح شد.

در این نشست مقرر شد اعضای کمیته ویژه صیانت، تفاهم نامه صورت گرفته را بررسی و با رویکرد حفظ و تامین حداکثری منافع کارکنان شهرداری تهران، نظر نهایی خود را جهت اجرا به دبیرخانه کمیته ویژه صیانت از حقوق اعضا ارائه کند.

لازم به ذکر است که این تفاهم نامه زمان دار و اعتبار آن بیست روز بوده و در صورت عدم تصمیم گیری عاجل در کمیته ویژه صیانت منتفی خواهد شد.