2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
2019/11/15 - جمعه 24 آبان 1398
مشروح خبر

با هدف اطلاع رسانی هرچه بیشتر به متقاضیان؛
پرداخت های آتی سپرده های «بازنشستگان» و «مازاد» صندوق ذخیره اعلام شد
مدیریت امور اعضای موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهردار تهران در راستای شفاف سازی و اطلاع رسانی هر چه بیشتر ، دور جدید پرداخت مطالبات بازنشستگان و سپرده گذاران مازاد در روزهای آتی را اعلام کرد.
پرداخت های آتی سپرده های «بازنشستگان» و «مازاد» صندوق ذخیره اعلام شد
1398/8/8 11:40:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، تسویه سپرده های 6 درصدی بازنشستگان و سپرده های مازاد پس انداز کماکان بر اساس دوره زمانی ارائه درخواست های کتبی اعضا به صندوق در دستور کار قرار دارد.

بر این اساس و طبق جدیدترین اقدامات صورت گرفته جهت پرداخت مطالبات، سپرده های بازنشستگانی که از نیمه شهریورماه تا پایان شهریور سال جاری درخواست تسویه خود را ارائه کرده اند و همچنین سپرده های مازاد پس انداز از ابتدای شهریور تا نیمه شهریورماه ، ظرف 10 روز کاری آینده پرداخت خواهد شد.

لازم به ذکر است طبق سیاست های جاری موسسه، اولویت پرداخت های فوق با سازمان هایی است که تاخیری در واریز وجوه کسر شده از حقوق کارکنان خود به حساب صندوق نداشته باشند.

این گزارش حاکی است در ادامه مسیر ساماندهی صندوق ذخیره کارکنان، پرداخت مطالبات اعضا کماکان از اولویت های اصلی بوده و بر همین اساس نیز از ابتدای بهمن ماه 96 و همزمان با آغاز به کار تیم مدیریتی کنونی تا پایان شهریورماه سال جاری 95 درصد متقاضیان تسویه با دریافت سپرده خود از صف خارج شده اند.