2019/08/24 - شنبه 2 شهريور 1398
2019/08/24 - شنبه 2 شهريور 1398
مشروح خبر

برای استفاده بیشتر از فضای اطلاع رسانی در مترو صورت گرفت
انعقاد تفاهم نامه بین مترو و سازمان آب و فاضلاب
شهرنوشت:جلسه امضاء تفاهم نامه شركت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با سازمان آب و فاضلاب استان تهران امروز برگزار شد.
انعقاد تفاهم نامه بین مترو و سازمان آب و فاضلاب
1398/5/23 10:38:0|print

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، فرنوش نوبخت با بیان اینکه از طریق فضاهای تبلیغاتی موجود در مترو میتوانیم به شهروندان در راستای مصرف بهینه آب اطلاع رسانی کنیم، عنوان کرد: سعی میکنیم با امضای این تفاهم نامه فضای بهتری را در اختیار شرکت آب و فاضلاب قرار دهیم که بتواند موارد مورد نظر خود را به اطلاع شهروندان برساند.

وی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب از طریق جراید و صدا و سیما تلاش دارد اطلاع رسانی‌های خود را انجام دهد. مترو تهران هم به عنوان یکی از فضاهای اطلاع رسانی به آنها کمک خواهد کرد.

محمدرضا بختیاری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در ادامه این جلسه بیان کرد: جلسه‌ امروز درباره تفاهم نامه‌ فرهنگی در جهت مصرف بهینه آب توسط شهروندان در شهر تهران برگزار شده است.  مصرف آب شرب شهروندان تهرانی بین ۲۰ تا ۳۰ درصد نسبت به میانگین کشور بالاتر است. این جلسه برگزار شد تا شرکت آب و فاضلاب بتواند از امکانات مترو برای افزایش فرهنگ عمومی جامعه استفاده و اهمیت آب را به دیالوگ تبدیل کند.

وی با اعلام اینکه هفته‌ سوم مردادماه پیک مصرف آب شرب تهران بود، گفت: ۳ میلیون و هفتصدهزار مترمکعب حداکثر آبی بود که در هفته‌ گذشته استفاده شد. امسال سال پر مصرفی برای آب بود و رکورد مصرف آب شرب زده شد و ما به زحمت از تابستان عبور کردیم. علت هم این بود که مردم به دلیل بارندگی تصور داشتند که کمبود آب نخواهیم داشت. در حال حاضر مصرف آب به ۳ میلیون و پانصدهزار مترمکعب رسیده است.