2019/08/23 - جمعه 1 شهريور 1398
2019/08/23 - جمعه 1 شهريور 1398
مشروح خبر

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار خبر داد
پاکسازی و سم پاشی جایگاه های عرضه بهداشتی دام/انتقال امعا و احشا دام ها به مرکز دفن زباله

شهرنوشت: مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اشاره به سم پاشی و پاکسازی جایگاه های عرضه بهداشتی دام گفت: همزمان با اتمام کار جایگاه ها امعا و احشا دام ها به محل دفن زباله تهران منتقل شد.

پاکسازی و سم پاشی جایگاه های عرضه بهداشتی دام/انتقال امعا و احشا دام ها به مرکز دفن زباله
1398/5/21 18:52:0|print

سعید راد در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت با اشاره به اتمام فعالیت ٢١ جایگاه عرضه بهداشتی دام در روز عید قربان اظهار کرد: به دنبال استقبال شهروندان از جایگاه های عرضه دام در تعدادی از جایگاه ها دام برای عرضه نبود و در برخی دیگر از جایگاه ها تا ساعت ١۵ بعدازظهر به شهروندان خدمات ارایه شد و به دلیل حضور مردم در جایگاه ها فعالیت آنها تا ساعت ١۶ ادامه پیدا کرد.

وی با اشاره به سم پاشی جایگاه ها بعد از پایان فعالیت گفت: بلافاصله بعد از اتمام فعالیت جایگاه ها، از سوی گروه هایی که از قبل پیش بینی شده بود نسبت به سم پاشی داخل و اطراف جایگاه ها اقدام و با نصب بنرهایی از شهروندان خواسته شد از تردد در اطراف آنها خودداری کنند.

مدیر عامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار ادامه داد: با همکاری شهرداری مناطق مربوطه، هماهنگی های لازم جهت جمع آوری سازه ها و پاکسازی کامل محل از ضایعات و زباله های احتمالی انجام شد.

راد با اشاره به انتقال امعا و احشا دام ها به محل دفن زباله تهران گفت: با پایان کار جایگاه ها این اقدامات در تمامی ٢١ منطقه که دارای جایگاه ثابت بودند انجام شد، البته در سه جایگاه ثابت همچنان به شهروندان خدمات ارائه می شود و شهروندانی که موفق به خرید از جایگاه های موقت نشدند می توانند نسبت به خرید از این سه جایگاه اقدام کنند.

وی با اشاره به تامین حدود ٣٠ هزار راس دام برای توزیع در ٢۴ جایگاه تصریح کرد: در جریان این اقدامات عمدتا شاهد رضایت تولید کنندگان و تامین کنندگان دام بودیم؛ اگرچه آنها با توجه به اوضاع اقتصادی گمان می کردند فروش دام با استقبال رو به رو نشود، تامین کنندگان تقریبا هیچ دامی را با خود باز نگردانند.