2019/08/24 - شنبه 2 شهريور 1398
2019/08/24 - شنبه 2 شهريور 1398
مشروح خبر

معاون شهردار تهران در بازدید از جایگاه‌های عرضه بهداشتی دام مطرح کرد
دسترسی آسان شهروندان به دام سالم با جانمایی مناسب جایگاه‌ها
معاون خدمات شهری شهرداری تهران در بازدید از جایگاه‌های عرضه بهداشتی دام با اشاره به برپایی 24 مرکز در پایتخت، گفت: جانمایی مناسب و مکان‌یابی منطقی این جایگاه‌ها، دسترسی شهروندان را به دام سالم آسان کرده است.
دسترسی آسان شهروندان به دام سالم با جانمایی مناسب جایگاه‌ها
1398/5/20 18:28:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ مجتبی یزدانی با تاکید بر تاثیر جایگاه‌های عرضه بهداشتی دام در کاهش و کنترل قیمت‌ها، افزود: اگر چه هدف اصلی از اجرای طرح عرضه بهداشتی دام، حفظ سلامت شهروندان و بهداشت محیط شهری است، اما ورود مدیریت شهری برای تامین دام به مناسبت روز عرفه و عید سعید قربان، در جلوگیری از افزایش قیمت دام موثر است.

وی به حفظ نظافت محیط شهر و معابر شهری به عنوان یکی از اولویت‌های اجرای طرح عرضه بهداشتی دام اشاره و خاطرنشان کرد: عرضه دام‌های سرگردان و خرید و ذبخ این دام‌ها، نه تنها سلامت شهروندان را به خطر می‌اندازد، بلکه موجب آلودگی محیط زیست شهری می‌شود و از این رو، توصیه می‌شود شهروندان برای حفظ سلامتی خود و خانواده‌شان، از خرید دام از مراکز غیر مجاز پرهیز کنند.

گفتنی است، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران که در این بازدید معاون شهردار تهران را همراهی می‌کرد، در خصوص فرآیند احداث جایگاه‌های عرضه بهداشتی دام و چگونگی خدمات رسانی این مراکز، توضیحاتی ارائه داد.