2019/08/23 - جمعه 1 شهريور 1398
2019/08/23 - جمعه 1 شهريور 1398
مشروح خبر

با حکم حناچی؛
مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران منصوب شد

شهرنوشت: شهردار تهران در حکمی مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران را منصوب کرد.  

مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران منصوب شد
1398/5/16 13:20:0|print

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، پیروز حناچی در حکمی محمدنادر محمدزاده را به سمت مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران منصوب کرد.

در متن حکم محمدزاده آمده است: «با عنايت به پيشنهاد معاون محترم مالي و اقتصاد شهري و تصويب هيئت مديره سازمان املاك و مستغلات و نظر به سوابق و تجارب جناب‌عالي، به‌موجب اين حكم به‌عنوان «مدير عامل سازمان املاك و مستغلات شهرداري تهران» منصوب مي‌شويد.
اميداست با استعانت ازپروردگار يكتا و در راستاي تحقق شعار «تهران، شهري براي همه» و با بهره گيري از استعداد و توانمندي نيروهاي لايق، كاردان، متخصص و متعهد، موجبات خدمت رساني مفيد وموثر به شهروندان عزيز تهران را فراهم آوريد.
انتظار مي رود مجموعه سياست ها، فعاليت ها و اقدامات حوزه تصدي خود را براساس برنامه هاي اعلام شده و در راستاي رعايت حقوق مردم و رفع موانع و حفظ منافع، سرمايه ها و اموال شهرداري تهران تنظيم و عمل نماييد.
توفيقات روزافزون جناب‌عالي را در ايفاي كامل مسئوليت محوله از خداوند متعال مسألت دارم.»

محمدزاده در کارنامه فعالیت های خود حضور در مناصبی چون مدیرکل میراث فرهنگی، مدیرکل مسکن و شهرسازی و مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین، قائم مقام معاون وزیر، معاون املاک و حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی و مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران را دارد. 

پیش از محمدزاده، حمیدرضا کرداری سمت مدیرعاملی سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران را برعهده داشت.