2019/08/24 - شنبه 2 شهريور 1398
2019/08/24 - شنبه 2 شهريور 1398
مشروح خبر

مشاور شهردار تهران پیشنهاد داد
اجرای طرح پنج شنبه های گردشگری بدون خودرو

مشاور و مدیر کل دفتر شهردار تهران، پیشنهاد اجرای طرح پنج شنبه های گردشگری بدون خودرو را مطرح کرد و گفت: برای تقویت حوزه گردشگری شهر تهران باید از ایده های نوآورانه بهره برد.

اجرای طرح پنج شنبه های گردشگری بدون خودرو
1398/1/13 11:30:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران، مصطفی کاظمی مشاور و مدیر کل دفتر شهردار تهران در بازدید از این ستاد اظهار داشت:تقویت حوزه گردشگری یکی از برنامه های اولویت دار در شهر تهران است.
وی با اشاره به اقدامات و کارنامه عملکرد ستاد گردشگردی شهرداری تهران افزود: شایسته است در انجام این گونه اقدامات با بهره مندی حداکثری از ظرفیت های موجود،از همراهی رسانه های ملی بهره گرفت.
مدیر کل دفتر شهردار تهران با اشاره به نقش موثر ستاد گردشگری در تقویت حوزه گردشگری شهر تهران،معرفی جاذبه ها و پتانسیل های گردشگری تهران ،جذب گردشگر و تحقق شعار تهران شهری برای همه، بیان کرد: تحقق این مهم نیازمند ؛سیاست گذاری، برنامه ریزی صحیح و هدفمند و سرمایه گذاری در این حوزه است.
مهندس کاظمی خاطر نشان کرد:تهران جاذبه های گردشگری بسیاری دارد و می تواند به عنوان یکی از "قطب های گردشگری کشور"مطرح و معرفی شود و قطعا تحقق این مهم به تولید سرمایه،جذب سرمایه گذاری و کمک به رونق تولید و کسب و کار کمک می کند.
وی با اشاره بر لزوم بهره گیری از ایده ها و رویکردهای خلاقانه و نوآورانه در جذب گردشگر برای شهر تهران اشاره کرد: به همت و برنامه ریزی مدیریت شهری تهران و همراهی شهروندان عزیز ،طرح سه شنبه های بدون خودرو مدتی است که در تهران اجرایی می شود و شاهد استقبال شهروندان نیز هستیم،پیشنهاد می شود در تکمیل چنین ایده هایی و برای تقویت گردشگردی شهر تهران، طرح پنج شنبه های گردشگری بدون خودرو اجرایی شود.