2019/08/24 - شنبه 2 شهريور 1398
2019/08/24 - شنبه 2 شهريور 1398
مشروح خبر

مدیر کل سازمان میراث فرهنگی استان تهران:
شاهد اتفاقات خوبی در حوزه گردشگری پایتخت هستیم
مدیرکل سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان تهران با بیان اینکه شاهد اتفاقات خوبی در حوزه گردشگری تهران هستیم،گفت:در سبد فرهنگی گردشگری به همه طیف های سنی و گروه های اجتماعی توجه شده است.
شاهد اتفاقات خوبی در حوزه گردشگری پایتخت هستیم
1398/1/4 23:35:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران ، دلاور بزرگ نیا در بازدید از این ستاد،با اشاره به ارتقاء کیفیت برنامه های ستاد گردشگری اظهار داشت: خوشبختانه ارائه خدمات، تخصصی تر شده و در سبد گردشگری ارائه شده به خانواده ها،همه طیف سنی اعم از کودکان،جوانان و حتی سالمندان در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به برنامه های ستاد گردشگری در نوروز ۹۸ افزود :تورهای ویژه برای گروه های مختلف اجتماعی نیز در نظر گرفته شده که نشانگر همت والای همکارانم در ستاد گردشگری است.

مدیر کل سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان تهران با اشاره به اهمیت گردشگری شهری بیان کرد: اقدامات به گونه ای تعریف و عملیاتی شده که خدمات دهی صرفا معطوف به شهروندان تهرانی نباشد و در واقع گردشگری شهری به معنای دقیق تحقق یافته است .

وی گفت:چنین اقدامات فرهنگی و اجتماعی قطعا با برنامه ریزی و تلاش صورت گرفته و امروز شاهد اتفاقات خوبی در حوزه گردشگری استان تهران هستیم .