2019/08/23 - جمعه 1 شهريور 1398
2019/08/23 - جمعه 1 شهريور 1398
مشروح خبر


تعامل و همکاری میان ستاد گردشگری شهرداری تهران و سازمان میراث فرهنگی مشهود است

مشاور عالی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان تهران با بیان اینکه باید تهران را مسافرپذیر کنیم،گفت: در معرفی جاذبه های گردشگری، شاهد تعامل و همکاری ستاد گردشگری و سازمان میراث فرهنگی استان تهران هستیم .

تعامل و همکاری میان ستاد گردشگری شهرداری تهران و سازمان میراث فرهنگی مشهود است
1398/1/4 23:24:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران،دکتر محسن امامی در حاشیه بازدید از این ستاد اظهار داشت:شهرداری تهران فعالیت های خوبی را در حوزه تقویت گردشگردی دارد و این روند باید تداوم داشته باشد.
وی افزود:در بازدید میدانی امروز از ستاد گردشگری شهرداری تهران دریافتم که در حوزه اطلاع رسانی عمومی برای معرفی جاذبه های گردشگری تهران اقدامات خوبی صورت گرفته که بیانگر برنامه ریزی و نظم است.
مشاور عالی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان تهران بیان کرد:امسال در اجرای برنامه ها و پیشبرد اهداف ،شاهد تعامل و همکاری ستاد گردشگری شهرداری تهران و سازمان میراث فرهنگی هستیم که این هم افزایی نوید اتفاقات خوبی است.
وی خاطر نشان کرد:تهران علیرغم اینکه به نوعی دروازه ورودی به کشور محسوب می شود و دارای جاذبه های غنی تفریحی،زیارتی و گردشگری است اما همواره "مسافر فرست"به سایر شهرها بویژه در ایام نوروز بوده است.
دکتر امامی اضافه کرد:باید به گونه ای عمل کنیم که استان تهران با دارا بودن ظرفیت های بسیار در حوزه گردشگری ،"مسافر پذیر "شود.