2019/08/23 - جمعه 1 شهريور 1398
2019/08/23 - جمعه 1 شهريور 1398
مشروح خبر

حناچی در جمع خبرنگاران:
شهرداری تصمیمی برای پولی شدن تونل ها ندارد/تصمیمات شهرداری در قالب لایحه به شورا ارائه می شود

شهرنوشت: شهردار تهران در واکنش به خبر دریافت پول از شهروندان برای استفاده از تونل های پایتخت گفت: روزانه در شهرداری تهران ایده ها و نظرات کارشناسی زیادی مطرح می‌شود، اما هیچ کدام از آن ها به مفهوم تصمیم شهرداری نیست.

شهرداری تصمیمی برای پولی شدن تونل ها ندارد/تصمیمات شهرداری در قالب لایحه به شورا ارائه می شود
1397/10/22 13:28:0|print

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، پیروز حناچی در حاشیه جشن پایش سلامت 17 هزار کارگر خدمات شهری، با حضور در جمع خبرنگاران تصریح کرد: اگر شهرداری بخواهد تصمیمی بگیرد آن را در قالب لایحه به شورای شهر ارائه می دهد و پس از تصویب در شورای شهر، طرح عملی خواهد شد. بر این اساس، خبری که منتشر شده بود به هیچ وجه به مفهوم تصمیم شهرداری در این زمینه نیست و من در این باره از رسانه هایی که چنین خبری را منتشر کردند، گلایه دارم.

شهردار تهران در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه واقعیت دارد در راستای کوچک سازی بدنه شهرداری و حذف معاونت ها، معاونت فنی و عمرانی شهرداری به خاطر کاهش فعالیت‌های عمرانی این مجموعه حذف خواهد شد، گفت: شورای شهر پیشنهاد کوچک سازی بدنه شهرداری را داده است و ممکن است در این راستا ایده ها و نظراتی مطرح شود، اما هیچ کدام به مفهوم تصمیم شهرداری نیست و ما هنوز در این زمینه جمع بندی روشنی نداریم.