2019/08/23 - جمعه 1 شهريور 1398
2019/08/23 - جمعه 1 شهريور 1398
مشروح خبر


تقدیر شهرداری منطقه 17 از پرستاران

صبح امروز و همزمان با میلاد مسعود حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، امیر محسنی شهردار منطقه17 به همراه حجت الاسلام والمسلمین مطلبی با حضور در بیمارستان ضیائیان و دیگر مراکز درمانی سطح منطقه، با اهدای شاخه های گل از پرستاران تقدیر نمود و آنان را «فرشتگان سپیدپوش» نامید.

تقدیر شهرداری منطقه 17 از پرستاران
1397/10/22 11:47:0|print

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه17، امروز 22دی ماه مقارن با پنجم جمادی الاول میلاد مسعود حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) ست که به عنوان روز پرستار نامیده شده است.

امیر محسنی صبح امروز در نخستین ساعات کاری به بیمارستان ضیاییان رفت تا ضمن عیادت و دلجویی از بیماران بستری در این مرکز درمانی، با پرستاران شاغل در بخشهای مختلف این بیمارستان دیدار کرده و درباره مسئولیت اجتماعی پرستاران نسبت به شهر گفتگو کرده و با اهدای شاخه های گل از ایثار و زحمات این قشر از جامعه تقدیر کند.

محسنی با اشاره به زحمات و تلاش پرستاران گفت: یقین دارم که تلاش و ایثار شما در ارتباط با بهبود شرایط بیماران که در بیدار ماندن شبها و تلاش روزها تجلی می یابد در پیشگاه خداوند ماجور است.

حجت الاسلام رضا مطلبی امام جماعت مسجد ابوذر نیز در این دیدار حضور داشت و با اهدای شاخه های گل از تلاش پرستاران تقدیر کرد.

گفتنی ست در این دیدار حجت الاسلام مطلبی، کریمی فرمانده سپاه ناحیه حبیب ابن مظاهر، تسلیمی معاون فرهنگی سپاه ناحیه حبیب ابن مظاهر، روسای کلانتری های امامزاده حسن(ع) و 161ابوذر، بابک حقیقی راد معاون امور اجتماعی شهرداری، علیرضا گنجی رییس روابط عمومی و جمعی از مدیران شهری، امیر محسنی را همراهی نمودند.