2019/08/23 - جمعه 1 شهريور 1398
2019/08/23 - جمعه 1 شهريور 1398
مشروح خبر


تاکید معاون استاندار و فرماندار تهران بر استفاده از ظرفیت ها وکاهش مشکلات منطقه 16

معاون استاندار و فرماندار تهران با حضور در منطقه 16 از نزدیک پتانسیل ها و مشکلات منطقه 16 را بررسی کردند.

تاکید معاون استاندار و فرماندار تهران بر استفاده از ظرفیت ها وکاهش مشکلات منطقه 16
1397/8/15 14:58:0|print

 

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 16، در این بازدید که هادی زبده شهردار منطقه وی را همراهی می کرد ، معاون استاندار وفرماندار تهران در گود سیدالشهدا  محله باغ آذری حضور یافت و در جریان مشکلات این محله از جمله بافت فرسوده آن قرار گرفت .

عیسی فرهادی سپس با همراهی شهردار منطقه و جمعی از مسئولان شهرداری منطقه 16 از حریم راه آهن بازدید و در جریان مسائل مرتبط با آن قرار گرفت .

معاون استاندار وفرماندار تهران سپس از محدوده نیروگاه برق بعثت در ناحیه 3 این منطقه بازدید و پس از آن از دکل های برق فشار قوی واقع در محدوده منطقه 16 بازدید نمود.

وی همچنین بخشی از زمین های محله یاخچی آباد را بازدید کرد و در مورد آن توضیحاتی توسط مسئولان منطقه 16 ارائه شد.

عیسی فرهادی در خصوص مشکلات اجتماعی از جمله مشکلات منطقه 16 گفت : همه دستگاه ها باید پیگیر موارد در رفع آسیب های اجتماعی باشند .

وی اظهار داشت : باید با هماهنگی بخش های اجتماعی ،فعالان اجتماعی مشکلات احصا ء ودر رفع آسیب های اجتماعی نیز از آن ها همکاری لازم گرفته شود.

وی با اشاره به به برگزاری جلسات رسیدگی  به مشکلات مردم در مناطق مختلف با حضور نمایندگان مجلس وشورای شهر تهران اشاره کرد و افزود: معضلات اجتماعی و ساماندهی آسیب های آن با کمک نمایندگان شورای شهر ،نمایندگان مجلس و دستگاه های مرتبط کاهش خواهد یافت و ما در این زمینه از مشارکت مردم استفاده خواهیم کرد .

وی نقش دستگاه های فرهنگی ساز از جمله دانشگاه ها را برای رفع آسیب های اجتماعی مهم دانست و افزود: مشارکت این نهاد ها کاهش آسیب های اجتماعی را بدنبال خواهد داشت .

عیسی فرهادی همچنین گفت : رفع آسیب های اجتماعی با همکاری قوه قضاییه و نیروی انتظامی قابل کنترل است و بدین وسیله می توان در جهت کاهش مشکلات تلاش کرد .

معاون استاندار وفرماندار تهران همچنین بر قابلیت ها و پتانسیل های اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی منطقه 16 تاکید کرد .

هادی زبده شهردار منطقه 16 نیز در این بازدید گزارشی از قابلیت ها ،مسائل ومشکلات منطقه ارائه کرد.