2019/08/23 - جمعه 1 شهريور 1398
2019/08/23 - جمعه 1 شهريور 1398
مشروح خبر


بهره برداری از فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی؛ سال آینده
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از تدوین یک برنامه زمان بندی جدید، با هدف اتمام فاز نخست پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی در سال 1398 خبر داد.
بهره برداری از فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی؛ سال آینده
1397/8/14 9:8:0|print


به گزارش شهرنوشت و به نقل از معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، ایرج معزی که در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی سخن می گفت، با بیان آنکه بهره برداری از فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا زیرگذر الغدیر تا پاییز سال 98 به طول می انجامد، از برگزاری نشست کمیته راهبری پروژه در هفته آتی خبر داد و گفت: در این نشست که با حضور تمام نهادهای دست اندرکار و همچنین نماینده سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران برگزار خواهد شد، درباره موارد مهمی از قبیل برنامه زمان بندی، رفع معارضات و نحوه تامین اعتبارات لازم تصمیم گیری خواهد شد.

گفتنی است در بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی، سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 نیز حضور داشت.

بزرگراه شهید بروجردی، بزرگراهی در امتداد آزادراه تهران- ساوه و در بخش حدفاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار 45 متری بهار است. یکی از مهم ترین نتایج بهره‌برداری از این بزرگراه، اتصال دسترسی بازار آهن به بزرگراه آزادگان و آزادراه تهران- ساوه و در نتیجه حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه 18 خواهد بود. 

گفتنی است عملیات اجرایی در محدوده های شرقی و غربی پل تقاطع رودخانه کن به منظور فراهم ساختن شرایط اتصال اتوبان تهران- ساوه به بزرگراه شهید بروجردی همچنان ادامه دارد.